- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Сергій ПТАШНИК: "Наша команда виглядала непогано"

16 Березня 2010 (13:20)

"НАФТОВИК-УКРНАФТА" - "ПРИКАРПАТТЯ" - 1:1
Післяматчева прес-конференція

Сергій ПТАШНИК, головний тренер "Прикарпаття":
- Усе, що відбувалося на полі, все-таки перша гра, напевно, сподобалася глядачам. Чесно говорячи, я боявся за результат, тому що стан команди був не дуже задовільним, я не міг перевірити її на рівні таких команд як ваша. На передсезонних зборах ми нікуди не виїжджали, готувалися вдома, важко було. Побачивши, як ваші працівники готовили поле до матчу - гріх було погано грати. Наскільки дозволяли умови, я думаю, що моя команда виглядала непогано. Добре тримала м'яч, використовувала ті моменти, що я попросив. Ми змусили вашу команду збитися на простий навіс. Я знав, що у вас досвідчена команда, що вони вміють грати в пас. Якщо б вони притримувалися своїх козирів, вони б створили багато моментів для взяття наших воріт. Десь ми теж вибігали в атаку - у ваші ворота було два-три гарних моменти. На виїзді, з такою командою, як Охтирка - це багато. Плюс забитий м'яч.

Думаю, ваша команда потенціально дуже сильна, і на даний час це - не її місце у турнірній таблиці, де вона зараз перебуває. Я знаю вашого головного тренера, він добре вміє працювати, у вас сильна група футболістів, тому я думаю, що поправиться положення. А найголовніше, що на такому полі і у вашої команди, і в нашої немає травм, а деякі мікротравми - це дріб'язок.

 

 

 

 

 

Сергій ШЕВЧЕНКО, головний тренер "Нафтовика-Укрнафта":
- Ми, звичайно, засмучені результатом, не принижуючи достоїнств суперника. Прикарпатці, неочікувано, зіграли бойовито, вони чинили опір. Трохи, звичайно, поле й погода вирівняли можливості команд, та й реалізація гольових моментів сьогодні на низькому рівні була. А претензій і по самовіддачі, і по футбольному мисленню до гравців немає. У нас було багато помилок, індивідуального браку також було багато. Прикро. Треба було брати очки. Думаю, були і суддівські помилки десь... Та, я про арбітраж, як завжди, не буду говорити. Наша реалізація моментів була низькою. Хоча поле було гарним, яке підготовили до цієї гри: спасибі клубу, працівникам, які провели таку велику роботу. Ще раз відмічу реалізацію - пара моментів була, м'ячу нікуди було діватися крім сітки воріт. Такі гравці, як Каракевич - повинні, звичайно, робити результат.

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.