- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

І "Прикарпаття", і "Енергетик" програли в Криму

19 Березня 2010 (19:21)
Обидва представники нашої області в першій лізі у п'ятницю гостювали в Криму. "Прикарпаття" зустрічалося з "Фенікс-Іллічівцем", а бурштинський "Енергетик" відповідно - з "Кримтелицею". Господарі перемогли з однаковим рахунком 2:1, причому кримчаки здобули вольові перемоги, оскільки зуміли відігратися після пропущених м'ячів.

У Калініно "Фенікс" на зубах вирвав перемогу в компенсований час. Ще в першому таймі "іллічі" відігралися після того, як на 21-й хвилині Цкарозія відкрив рахунок. Яковенко у господарів відповів через 16 хвилин. Нічийний рахунок міг би протриматися й до фінального свистка, однак на другій компенсованій хвилині Малий приніс важливу перемогу "Феніксу" - 2:1.

 
 
 
У матчі "Кримтеплиці" з "Енергетиком" також рахунок у першому таймі відкрили гості - на 35-й хвилині відзначився Семенюк. Однак по перерві впродовж восьми хвилин Кучеренку вдалось оформити дубль. Спершу він чітко реалізував 11-метровий, після того як у своєму штрафному рукою зіграв захисник "Енергетика". Згодом форвард "Кримтеплиці" забив і другий м'яч у ворота бурштинців. Як виявилось цей гол став переможним для команди-господарів.

Після двох виїзних матчів, у яких прикарпатські команди здобули по нічиї, "Прикарпаття" та "Енергетик" повертаються додому. 24 березня обидва представники нашої області вперше цього року зіграють перед власними вболівальниками. Івано-франківці прийматимуть аутсайдера - ФК "Харків", а до Бурштина завітає один з лідерів першості - харківський "Геліос".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.