- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Степан Рибак: Команда наступного сезону буде

05 Січня 2012 (20:21)
За шість сезонів, які угринівський "Сокіл" проводить в чемпіонаті області, цього року команда виступила найгірше. Мабуть проблеми із домашньою ареною так і не дали можливості соколятам повністю розкритися в цьогорічному чемпіонаті. Про особливості футболу в Угриневі розповідає президент клубу Степан Рибак.
- Чим зумовлений цьогорічний результат команди?
- Було дві причини. Одна - не давала зосередитися, а друга - сприймати все серйозно. Перше, що нас турбувало - стадіон. Як пам'ятаєте, у нас з цим були проблеми.  Ми навіть декілька матчів переносили. Тобто, часу зосередитися на самій грі не було. А друга причина виникла одразу ж з початку другого кола, коли зникла інтрига на дні турнірки. Дві команди знялося, а отже і вилетіло. Тож боротися вже не було сенсу.
- Проте, команда друге коло відіграла краще, ніж перше...
- Так. Ми давно співпрацюємо із футбольною школою "Прикарпаття", тому після зняття із чемпіонату "Прикарпаття-2" ми підсилилися їхніми виконавцями.
- У міжсезоння деякі гравці команду покинули. Чому так сталося?
- У команди почалися проблеми. З стадіоном, з фінансами, тому кожен почав шукати теплішого місця. Дехто знайшов. Ми їх відпустили. А згідно нового Регламенту, заявити тих, кого нам хотілося. було важко. Напевно, не дуже підходить він до обласних змагань.
- Чи могла команда зіграти краще?
- Могла. Часом не вистачило терпіння. Часом везіння, а часом - майстерності. Ще у мене є питання до деяких футболістів щодо здачі матчів. Сподіваюся, усе виясню. Є також питання по судівству.
- В другому колі ви мало пропустили...
- Так, в нас появився воротар. В першому колі ця позиція була не до кінця закрита.
- Що буде в 2012 році?
- Буде команда. Ще точно не знаю яка, але вона буде. Адже в наступному році "Соколу" виповнюється 20 років. Будемо шукати спонсорів. Хочемо, окрім якісного футболу, випустити програмку, зробити книжку про угринівський футбол. Тобто, відсвяткувати на належному рівні.
- Назвіть кращих у цьому році.
- У складі дорослих можу виділити воротаря (приєднався в другому колі) Качура Тараса, гравців Петрука Назара та Миколу Кравціва.
Газета "Матч". Підсумковий випуск.
 
Коментарі
6. 1 .2012 (02:44) вихованець
Йосипович, про Бастена забули. Як на мене ключева фігура в складі "Сокола". Від щирого сердця бажаю успіху в подальших змаганнях!!!

6. 1 .2012 (08:23) Гість
Йосипович, а Долю забули...

8. 1 .2012 (13:44) Каtso,"нє в тєму"
За не офіційними даними.В Коломию вернулись О.Веприк,Міша Рябий.Перейшли- воротар Макогон,нападник з львівських"Карпат"(родом з Коломиї),і ще гравець з "Буковини"
8. 1 .2012 (15:35) Гість
Макогон - це вже точно. Там з Газовика ще здається Мотуз пішов. Люди, хто знає якісь переходи - пишіть!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.