- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області розпочнеться 1 квітня

26 Лютого 2012 (14:01)

На зустрічі з представниками команд-учасників нового футбольного сезону, яка серед тижня відбулася в приміщенні обласної федерації футболу, особливо важливих рішень не приймалося. В той же час, така нарада стала визначальною в процесі погодження основних моментів, які стосуються організації нового чемпіонату. Так, учасники погодились на тому, що чемпіонат області (перша ліга) має стартувати 1-го квітня. За тиждень після цього (8 квітня) розпочнуть свої змагання і колективи другої ліги.

Також було вирішено, що розіграш Кубка області стартує 19 квітня. По традиції, переважна більшість матчів чемпіонату та першості відбуватиметься в неділю.

А тепер перейдемо до питання, яке напевно найбільше цікавить всіх. Хто гратиме в новому чемпіонаті? Звичайно, остаточний перелік учасників затвердить виконком, засідання якого має відбутися на початку березня. Та вже зараз можна сказати, що цього року бажаючих пограти на обласному рівні вистачає.

Як повідомляє газета "Матч", свою участь в чемпіонаті області з футболу 2012 року офіційно підтвердили (надіслали до федерації підтверджуючі листи) "Яспіль" (Ясенів Пільний), делятинський "Прут" та надвірнянський "Бескид".

Радує той факт, що "Яспіль", все-таки, знайшов можливість продовжити виступи на обласній арені. Нагадаємо, взимку із Ясенів Пільного до Городенки перебрався основний спонсор та практично весь стартовий склад команди. Таким чином, без "дербі" (Пробій - Яспіль) ми не залишимось і в цьому сезоні.

Щодо делятинського "Пруту", то клуб намагається вирішити питання домашньої арени. Минулого року делятинці практично весь сезон домашні поєдинки проводили на яремчанському стадіоні "Карпати". Та цього року Яремча матиме власну команду, тому "Пруту", скоріше всього, доведеться шукати інший стадіон для домашніх матчів.

Ще ряд команд попередньо підтвердив участь в новому чемпіонаті: "Гуцульщина" (Косів), "Придністров'я" (Тлумач), "Газовик" (Богородчани), "Галичина-Вапно" (Галич), "Карпати" (Коломия), "Пробій" (Городенка), "Нафтовик" (Долина), "Сокіл" (Угринів), "Снятин-Євромодуль", "Кроно-Карпати" (Брошнів-Осада), "Тепловик" (Івано-Франківськ).

 
Коментарі
26. 2 .2012 (19:24) Гість
А що, Калуша не буде в чемпіонаті??????????
26. 2 .2012 (20:03) Demian
А вони зразу в 2 лігу підуть:)
26. 2 .2012 (20:32) Гість
ні Калуша, ні Яремче в цьому списку й не може бути. Тут ті, хто за спортивним принципом проходить. А не спортивних будуть допускати потім, якщо місця вільні залишаться.

26. 2 .2012 (20:27) Гість
2 лігу на область чи Україну????? Скільки орієнтовно буде команд у першості?????? До речі,кажуть що Калуш зібрав досить добротну молоду команду!!!

27. 2 .2012 (00:07) Devil
ну ось є 14 команд + Калуш і Яремче = 16 клубів. нормальний склад. надіюсь, всі доживуть до кінця сезону
27. 2 .2012 (09:01) Гість
а ще хочуть Кути і Прикарпаття.

27. 2 .2012 (12:21) Бога
В Кутах,ще нема команди,ні для 1-ї,ні для 2-ї ліги.

27. 2 .2012 (14:56) Гість
Ну це буде прикол,якщо буде перебір і Яремча буде грати в другій лізі чемпіонату області
27. 2 .2012 (20:32) Фан
ха-ха, ряд футболісті з яремче зразу перебіжуть в інші команди

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.