- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Валентин Москвін очолив галицьке "Галичина-Вапно"

26 Лютого 2012 (21:33)
Взимку посада головного тренера галицької команди "ГалВапно", яка до цього провела свій перший сезон в обласному чемпіонаті, стала вільною. Микола Пристай, що займав цю посаду, очолив учасника українського жіночого футбольного чемпіонату ЖФК "Нафтохімік-ПНУ". Та перед початком нового футбольного сезону його місце зайняв менш досвідчений (в якості тренера), але не менш амбітний наставник - Валентин Москвін. До речі, і назва галицької команди в новому сезоні трохи зміниться. Тепер колектив іменуватиметься як "Галичина-Вапно".
44- річний наставник "Галичина-Вапно" Валентин Москвін народився в Івано-Франківську. В якості футболіста за франківське "Прикарпаття" Валентин Артурович провів три сезони (1985-88 роки), після чого перейшов до складу команди елітного союзного дивізіону - дніпропетровського "Дніпра". Москвіну вдалося ввійти в історію дніпропетровського клубу, ставши автором останньогго голу "дніпрян" в чемпіонатах СРСР. Один сезон нападник провів і за межами України - в Ізраїлі (за "Хапоель" із Кфар-Сави). За збірну України майстер спорту Валентин Москвін зіграв один матч - товариська гра проти збірної Білорусі (1992 рік). Після завершення кар'єри гравця Валентин Артурович працював на тренером в ФК "Прикарпаття".
Враховуючи той факт, що "Галичина-Вапно" є досить молодою командою, призначення Москвіна головним тренером видається логічним кроком керівників клубу. Все-таки, досвід роботи з молоддю (СДЮШОР Прикарпаття) в нового наставника є.
 
Коментарі
26. 2 .2012 (23:50) Гість
успіхів!!!

27. 2 .2012 (22:07) Гість
гарний тренер і людина!Успіхів Артурич

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.