- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок Підгір'я: Кроно-Карпати (Брошнів) - ФК Калуш

28 Лютого 2012 (08:21)
Вчора в матчах 1 туру гропового етапу "Кубка Підгір'я" було зафіксовано лише одну нічию - в Галичі "Кроно-Карпати" та ФК "Калуш" розійшлися миром. В середині першого тайму команди обмінялися забитими голами. На влучний удар Василя Белея калушани відповіли м'ячем Андрія Короля. Сьогодні ФК "Калуш" зіграє із галицьким "Галичина-Вапно".
 
"Кроно-Карпати" (Брошнів) – ФК "Калуш" (Калуш) - 1:1
27.02.2012 р., 13.00, м. Галич, стадіон "Колос", -1°С
Інспектор матчу: Лабенський Василь (м. Івано-Франківськ)
Арбітр: Боднар Богдан (м. Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра: Вовчок Ярослав (м. Івано-Франківськ), Дяченко Микола (с. Боднарів)
"Кроно-Карпати": Атаманчук Любомир, Перепічка Олег (К), Попів Степан, Адамюк Володимир (Волошинович Зеновій, 46), Мельниченко Микола (Барановський Олег, 60), Покачайло Ромуальд (Качур Василь, 65), Белей Василь (Пихней Роман, 46), Головінський Любомир, Кушецький Ігор, Курташ Роман (Христонько Володимир, 46), Волошинович Ростислав.
ФК "Калуш": Кузів Богдан (Довганич Андрій, 46), Олевич Ярослав, Мандрик Володимир (Петрук Назар, 67), Третяк Роман, Микуляк Ярослав (Федорко Роман, 67), Боднар Олег, Салаш Андрій, Стовбан Любомир (Драган Назар, 46), Рибатчин Андрій, Король Андрій (К), Локатир Олег.
Голи: Белей Василь (25) – Король Андрій (32).

На початку зустрічі домінували "Кроно-Карпати" і після "обрізки" калуських захисників триходівка Курташ - Покачайло - Белей завершилась влучним ударом останнього в ближній кут воріт. В одному з моментів калушан вже виручив Богдан Кузів, який зреагував на удар Ромуальда Покачайла з близької відстані.
Досить швидко ФК "Калуш" зумів відігратися – Олег Локатир вивів на ударну позицію Андрія Короля і наш капітан в боротьбі з захисиником перекинув м'яч через воротаря суперників. Після цього гра вирівнялася, на слизькому полі важко було вести атакувальні дії і обидві команди створили обмаль небезпечних моментів.
Все ж більше сподівались на перемогу брошнівські футболісти, які в останні хвилини другого тайму володіли ініціативою, проте ніяких дивідендів їм це не принесло.
 

В Групі В залишалося  провести два матчі:
28 лютого (вівторок)
     15:00 ФК "Калуш" – "Галичина-Вапно" (Галич)
29 лютого (середа)
     15:00 "Галичина-Вапно" – "Кроно-Карпати"
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.