- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Першість області: Рогатин та Верховина повертаються?

28 Лютого 2012 (13:23)
В нашій області лише вчора, зі стартом "Кубка Підгір'я", розпочався аматорський футбольний сезон, а команди чемпіонату та першості активно готуються до офіційних змагань. Ми вже говорили про можливих учасників обласного чемпіонату (перша ліга). Тепер от, хотілось би звернути увагу на обласну першість (друга ліга), а точніше склад її учасників.
Схоже, на обласний рівень, в черговий раз, планує повернутися  верховинський "Черемош". Від підвищення в класі відмовився п'ядицький "Колос". Команда із передмістя Коломиї продовжить виступи в другій обласній лізі. Окрім "Колосу", як і минулого сезону Коломийщину представлятиме отинійська "Славія". Схоже, двох представників в другій лізі матиме і Тлумацький район - ФК "Обертин" та ФК "Тлумач" (новачок). Серед можливих новачків першості можуть бути ще ФК "Рогатин", "Нафтовик" (Битків, Надвірнянський район).
За попередньою інформацією в першості також візьмуть участь ФК "Сваричів", "Карпати" (Болехів), "Хутровик" (Тисмениця), "Дністер-Рітас" (Побережжя).
Поки що немає інформації про подальшу долю кутських "Карпат". Ширилися чутки про бажання команди скласти компанію косівській "Гуцульщині" в першій лізі. Та скоріше всього кутські футболісти  гратимуть в обласній першості.
Також стало відомо, що першість стартує 8 квітня, через тиждень після початку змагань в першій лізі. Як показує практика минулих років, остаточний перелік учасників ми знатимемо безпосередньо перед початком змагань.
Трайтурак Роман, sport.if.ua
 
Коментарі
28. 2 .2012 (15:49) Гість
А Печеніжина не буде?

28. 2 .2012 (16:35) Гість
А хто Печеніжин буде фінансувати,як Лащук президент Фк Карпати Коломия.
28. 2 .2012 (16:42) Гість
селищна влада могла хоча б для районного чемпіонату зробити. з місцевих.

28. 2 .2012 (20:27) Гість
А ще у матчі писало про те, що Печеніжин буде, а остаточний перелік учасників буде відомий 10 березня
28. 2 .2012 (21:48) Трайтурак Роман
Остаточний перелік учасників буде 8 квітня))) Це ж аматорські змагання, тут в останній момент ще можуть когось дозаявити. Згадайте Прикарпаття-2 чи Черемош декілька сезонів назад. А до 10 березня (орієнтовно) відбудеться засідання виконкому, на якому буде затверджений перелік учасників.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.