- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Мілетій Бальчос: 10 березня - час пік для ФК "Прикарпаття"

28 Лютого 2012 (16:07)
Сьогодні відбулася сесія Івано-Франківської міської ради. Одним із основних питань, які розглядалися на ній, стало вирішення подальшої долі ПФК "Прикарпаття". Враховуючи це, на засіданні був присутнім президент ПФЛ Мілетій Бальчос. Він похвалив міську раду у тому, що вона віддала невідомій структурі 12 гектарів землі лише для того, аби в Івано-Франківську був професійний футбольний клуб. В той же час, Бальчос зауважив, що 10 березня - кінцева дата, до якої клуб має вирішити всі свої фіінансові проблеми.
Він також розповів, що відповідей на листи до ТОВ "Скорзонера" не отримував, лише одного разу з підприємства написали, буцімто всі зобов'язання виконані.
Водночас Бальчос повідомив, що прийнято рішення: якщо до 10 березня засновники ТОВ "Прикарпаття" не виконають всіх зобов'язань, то клуб буде позбавлений права заявлятись на весняну частину змагань.
"Ми на боці клубу, робимо все, щоб захистити його права", - переконує п.Бальчос, але відзначає: "10 березня - час пік для ФК "Прикарпаття".
Джерело
 
Коментарі
28. 2 .2012 (16:25) Demian
Так символічно: Бальчос і Ревуцький поряд. Як рабочій і колхозніца:) Цікаво в Коломию його возили?

28. 2 .2012 (22:33) Гість
і знову ніякої конкретики... замахали

28. 2 .2012 (23:11) Гість
Конкретика така - в команді залишилися Колєнька, Бут і Іконніков. Більше ніхто не хоче мати справу з Ревуцьким. Що ще не зрозуміло?

29. 2 .2012 (09:04) Гість
І не буде ніякого "нового" спонсора, поки формально буде Скорзонера. А Скорзонера півтора року мозги полоскала, що би підписати угоду, а зараз три роки буде полоскати, що би ту угоду розірвати.

1. 3 .2012 (22:04) Гість
ну тепер точно кінець команді!!!!!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.