- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Сталь" - "Енергетик": анонс матчу

13 Квітня 2012 (12:30)
Сьогодні бурштинський "Енергетик" гостюватиме в Алчевську. В рамках 26 туру чемпіонату України серед команд першої ліги бурштинці зустрінуться із місцевою "Сталлю". Через брак коштів довгий час під питанням був сам виїзд "Енергетика" на цю гру. Та все ж таки, керівництво клубу гроші знайшло і команда відправилась до Алчевська. В першому колі бурштинці розгромили "Сталь" з рахунком 3:0.
"Сталь" (Алчевськ) - "Енергетик"
13 квітня, 17:00
Алчевськ, стадіон "Авангард", 16:00.
Арбітр: Олександр Павлюк (Київ) 
Асистенти: Сергій Ковальських (Сімферополь), Віталій Сухін (Одеса).
У весняній частині чемпіонату бурштинці ще не набрали жодного очка, програвши чотири матчі поспіль. Безвиграшна серія "Енергетика" складає вже 8 матчів. А на виїзді команда Миколи Вітовського останній раз перемагала ще 25 вереня 2011 року, коли переграла білоцерківський "Арсенал". Турнірне становище зобов'язує бурштинців грати лише на перемогу. Після минулого туру "енергетики" опустилися в зону вильоту. Основний конкурент бурштинців вінницька "Нива" в цьому турі прийматиме запорізький "Металург". Так що вінничани мають всі шанси втрати очки. Тому команді Миколи Вітовського варто постаратись здобути очки в Алчевську. Статистика очних зустрічей говорить про перевагу господарів поля. В Алчевську "Енергетики" перемагали лише одного разу. Натомість, "Сталь" має в своєму активі дві звитяги та одну нічию.
До того ж, у весняній частині чемпіонату "Сталь" грає не особливо успішно. В трьох матчах алчевці здобули лише одне очко. А безвиграшна серія команди Анатолія Волобуєва складає вже п'ять поєдинків. Анонсовану гру пропустить основний нападник "Сталі" Нгаха Колінс.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.