- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Михайло Рябий став гравцем "Карпат"

21 Травня 2012 (22:04)
Про перехід цього гравця до складу коломийських "Карпат" говорили вже досить давно. Та останні зміни в клубі, здавалося, поховали цей трансфер. Але, все-таки, Михайло Рябий став гравцем коломийських "Карпат". Про це сьогодні з'явилася офіційна інформація. Таким чином, вже в матчі проти оржівського "ОДЕКу", який відбудеться в середу, ми зможемо побачити Михайла в складі коломийської команди.
Як повідомляє сайт "Карпат", інформацію про перехід Михайла Рябого до складу "Карпат" підтвердив наставник команди Юрій Дубровний. Раніше Михайло, уродженець села Дорошівці (Заставнівський район, Чернівецька область), виступав за такі команди, як "Буковина" (Чернівці), "Меркурій-ЧТЕІ" (Чернівці), "Нива" (Тернопіль), "Дністер" (Дорошівці), "Полонія" (Перемишль, Польща).
 
Коментарі
22. 5 .2012 (08:36) Гість
Просто мега трансфер! Ви напевно ще Мессі купити хотіли, але коли він взнав, що його конкурентом буде Рябий він відмовився :))
22. 5 .2012 (09:23) Kаtsо
А чого це так єхидно,коли він грав за Печеніжин,то був найкращий!
22. 5 .2012 (08:48) Гість
на рівні області - серйозне підсилення.

22. 5 .2012 (14:54) Гість
http://fckarpaty.if.ua/football/chempionat-oblast/item/87-рябого-михайла-поки-не-буде

22. 5 .2012 (15:29) Тарас
Цей вже трансфер тягнеться чуть не рік,ніяк поляки не можуть бередати трансферний лист на гравця,дуже погано що його ще не буде,в нас в суботу буде важкий матч з Брошневом,а Рябий ой як б допоміг.
22. 5 .2012 (19:57) fckarpaty.if.ua
трансфер вже передали до України, але контракт ще не закінчився. Якщо він буде заграний зараз за Карпати, тоді доведеться платити неустойку...
18. 7 .2012 (11:21) Гість
Він Вже в Брошневі)

22. 5 .2012 (23:35) Тарас
Енергетик знявся з чемпіонату України,треба Коломиї когось з Бурштина взяти,там є непогані гравці,як не як грали в чемпіонаті України в першій лізі.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.