- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Хомин Микола: "Грою задоволений, бо є результат"

27 Травня 2012 (23:56)
В Тлумачі відбувся матч першості області, в якому місцевий "Граніт" приймав отинійську "Славію". Гості здобули перемогу з мінімальним рахунком та продовжили переслідувати лідера змагань - кутські "Карпати", які випереджають отинійців лише на одне очко. По завершенню матчу граючий тренер ФК "Славія", відомий голкіпер Микола Хомин прокоментував події гри.
Микола Хомин (граючий тренер ФК "Славія" Отинія):
- Гра складалась досить тяжко. Було багато нереалізованих моментів. На старті поєдинку наш нападник Іванців Роман не реалізував два гольових моменти. Згодом, гра трохи вирівнялась. Але, всеодно, ми мали перевагу. 
Також можу сказати, що ми не задоволені тим, як працювали сьогодні судді. Це стосується матчу і юнацьких, і долослих команд. В грі юнаків, хотів би виділити епізод, коли біля воріт суперника був грубо збитий наш гравець, а арбітр не фіксує порушення правил.
Щодо матчу дорослих команд, вважаю, незаслужену картку одержав Сенич Михайло. В епізоді, де проти нашого гравця порушували правила, суддя чомусь фіксує симуляцію порушення зі сторони Михайла та попереджує його. Таких моментів було декілька.
Грою задоволений, бо результат є. Хоча, наприкінці матчу був період, коли ми, граючи по результату, відійшли до власних воріт. І по діях декількох футболістів виникали питання. Ряд гравців не виконали установку на матч.
- Оцініть рівень учасників обласної першості.
- В першості є ряд досить хороших команд. Наприклад, кутські "Карпати", з якими ми грали в першому турі. В тому поєдинку кожна із команд могла перемогти. Ми ще не зіграли із всіма суперниками. Тому про загальний рівень учасників можна буде говорити пізніше. Деякі команди роблять ставку на молодь, яка буде розвиватись та прогресувати. Всі шукають молодих та перспективних. А їх потрібно збирати з юного віку, з 9-12-річного віку. Потрібно починати з розвитку дитячого футболу. 
- Сьогодні Вам доводилось зіграти з молодою командою. Що можете сказати про суперника?
- В "Граніту" досить добре організована оборона. Є ряд вікових досвідчених футболістів, які в окремих ситуаціях грали дуже спокійно та впевнено. 

 
Коментарі
28. 5 .2012 (12:22) сема
грубо збитий був галян ярослав а як він може грати за юнаків якшо він 1991 року народження?соні заходжу дивлюсь а вже забрали суто пише був збитий наш гравець вчора писало ярослав галян а соні суто наш гравець??скажіть мені будь-ласка чому він грає за юнаків якшо він вже за юнаків не проходить?
28. 5 .2012 (12:33) Роман
Перший варіант був поданий із розшифрування аудіозапису розмови. Можливо було допущено помилку при створенні цього тексту. Можливо не правильно зрозумів суть речення. Визнаю це. Тому й були внесені зміни в текст. На рахунок того чи грав цей футболіст, дочекайтесь складів команд. Не робіть бурі в склянці води.

28. 5 .2012 (21:40) Бога
Випереджають на 1 очко і плюс гра в запасі!

29. 5 .2012 (21:27) Гість
Одним словом підстава.Необережно висловлена.

29. 5 .2012 (22:40) Гість
В команді ФК " Славія" юнаки немає жодних підстав!

30. 5 .2012 (10:16) Гість
В штрафній був збитий Юркевич Петро, а такого як галян ярослав у ФК Славія взагалі немає..))))))....в нас в команді всі 1995 року....як не дивно..))))...тому прошу не видумувати, а грати і бажано без підкуплених суддів....
31. 5 .2012 (01:05) Гість
ти маєш на увазі, що у юнаків такого гравця немає, а за дорослих є..)

30. 5 .2012 (22:54) Гість
Що ти виписуєш? Галян Ярослав грає у ФК Славія!

31. 5 .2012 (01:04) Гість
Галян Ярослав грає за ФК Славію, але за дорослих... А у штрафній за юнаків справді був збитий Юркевич Петро, це просто помилка у тексті!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.