- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ярослав Паранюк: Ця перемога надихне команду

15 Липня 2012 (15:10)

По завершенню переможного для юнацької команди ФК "Газовик" (Богородчани) "Кубка Петра Перепічки-2012" нам вдалось поспілкуватись із президентом богородчанського клубу Паранюком Ярославом Дмитровичем. Ярослав Дмитрович  поділився враженнями від гри своєї команди, акцентуючи увагу на тому, що молоді футболісти вже найближчим часом зможуть заявити про себе в складі дорослої команди "Газовика". Президент підкреслив, що успішні виступи "Газовика" - це гордість всього богородчанського краю.

- На цьому турнірі нам вдалось показати, що на такому молодому рівні футбол в нас стає більш професійним. До великого поля практично не були готові сільські команди. Вони привикли до малих полів. А от на великому полі наші діти продемонстрували свою майстерність і витримку. Хоча на останніх хвилинах заключного матчу турніру було видно, що ні ми, ні суперник не готові до такої гри. 

Ми відчували жосткість, з якою грали дорослі команди проти нас. Але наші юнаки не зламалися. І я дуже задоволений, що команда продемонструвала хорошу гру і зуміла перемогти, втримавши потрібний для нас результат. Хоча зробити це було не легко. Але молодь продемонструвала свій характер, боролася до кінця гри, до фінального свистка. Ця перемога, думаю, надихне команду для успішного виступу в другому колі.

- Кого можете виділити із своєї команди?
- Добре показав себе Косович Іван. Його грою дуже задоволений. На останньому рубежі надійно відіграв Гринів Олег, наш воротар. Приємно, що в нас такий надійний голкіпер, що не доводиться запрошувати когось із Івано-Франківська чи інших районів. Він вже виступав і за дорослу команду в нещодавньому товариському матчі проти "Прикарпаття". Так що голкіпером я дуже задоволений. Основне, щоб він продовжував прогресувати і його не переманили в іншу команду. А загалом, "Газовик" переміг за рахунок командної гри. Тому кожен із футболістів заслужив на похвалу.
В цілому, варто відзначити, що команди серйозно налаштувались на цей кубок. Приємно було спостерігати як вболівальники приїжджали підтримати свої команди. З суперників хотілось би виділити колектив із Іваниківки, за яку виступають хороші молоді футболісти. До речі, за Іваниківку грав наш футболіст Якубів Ігор, який в другому колі продовжить виступати на вістрі атаки "Газовика". Варто відзначити і вдалий підхід тренера Касіянчука Юрія. Повторюсь, грою команди я задоволений. Є гра і є результат. 

- Чи можна говорити про те, що вже найближчим часом, дехто із цих молодих гравців поповнить склад дорослої команди "Газовика"?
- Обов'язково. 5-6 гравців точно поповнять склад дорослої команди.

- Переходячи від футболу юнацького до справ дорослої команди, цікаво почути Вашу думку, яки ви оцінюєте виступи "Газовика" в першій частині чемпіонату?
- Вцілому я задоволений. Невдоволення викликали лише два матчі. Але в цих поєдинках основна причина - погана робота арбітрів. За це вони поплатилися - їх дискваліфікували та обслуговуватимуть тепер матчі другої ліги. Я маю на увазі ігри в Коломиї, коли в наші ворота на 90-ій хвилині поставили пенальті, якого не було, та Косові, де необгрунтовано вилучили нашого гравця. Тому навіть по цих матчах до команди особливих претензій не маємо. Щодо суддівства, то в інших матчах, окрім згаданих двох, ми більш-менш задоволені їхньою роботою.
У виїзних поєдинках нам не вистачає 12-го гравця - вболівальника. А от в рідних стінах, як бачите, ми не програємо і можемо дати бій будь-якому супернику. От, наприклад, в матчі проти дуже хорошої калуської команди нам вдалось продемонструвати хорошу гру та здобути перемогу.

- Яке завдання буде стояти перед командою на друге коло?
- Наше завдання-мінімум було сформоване ще на початку сезону - потрапити в п'ятірку кращих. Але команда в другому колі, враховуючи той результат, який ми показуємо, зможе поборотися за третє місце. П'ятірка - це завдання-мінімум. Ми ще ведемо перемови та працюємо над тим, щоб вистачило коштів на збереження команди в другій половині сезону. Голова РДА в цьому процесі відіграє важливу роль. В нас на даний час йде обговорення питання про існування команди. Але думаю, що ми всі спільно - райдержадміністрація та підприємці, зможемо вирішити питання фінансування. Нам пообіцяли допомогти і кандидати в депутати Юрій Дерев'янко та Володимир Грабовецький.
Якщо все буде добре, то на друге коло ще підсилимось декількома футболістами. Їх імен поки що не буду називати. 
Так що загалом немає на що нарікати. Головне, щоб в футболістів було бажання демонструвати свою майстерність та відстоювати честь богородчанського краю на обласному рівні. Хочеться. щоб вболівальники приходили на стадіон та бачили дійсно хорошу гру, як юнацької так і дорослої команди.

Керівництво команди, тренери, футболісти просить підприємців бути не байдужими та допомогти футбольному клубу, який своїми перемогами старатиметься радувати жителів всього району. Наші успішні виступи - це гордість краю.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.