- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Андрій Олійник - гравець коломийських "Карпат"?

01 Серпня 2012 (22:31)
Не так давно спортивний директор коломийських "Карпат" Василь Блясецький в одному із своїх інтерв'ю сказав, що команду поповнить досвідчений нападник Андрій Нестерук, який до цього виступав за франківський "Тепловик". Схоже, коломиянам вдалось підсилитись ще одним кваліфікованим нападником. З великою долею ймовірності можна говорити, що на "Юність" перебирається Андрій Олійник. Думаю, цей нападник, який до цього захищав кольори яремчанських "Карпат" не потребує особливого представлення.
За інформацією, сайту яремчанських "Карпат", окрім Андрія Олійника, із Яремче до Коломиї переїжджає і оборонець Микола Свірідов.
Поки що офіційного підтвердження вказаних "трансферів", а саме внесення до заявки команди на сезон, не відбулось. Але якщо про перехід заговорили офіційні джерела, то це про щось говорить.
Перехід до Коломиї Олійника є суттєвим підсиленням атакувальної ланки команд. Чи стане пара Олійник - Нестерук основною, побачимо в офіційних матчах. Багато що залежатиме від того, хто насправді керуватиме діями футболістів з тренерської лави. Все-таки, останнім часом значно частіше по ключових моментах із життя команди (в тому числі тих, які традиційно відносяться до компетенції головного тренера) свою думку висловлює Василь Блясецький, який являється офіційно спортивним директором клубу ...
 
Коментарі
2. 8 .2012 (00:33) Гість
Це, звичайно, значне підсилення, але вони не є найсильнішими нападниками зараз в області,є й цікавіші.
2. 8 .2012 (10:42) Гість
А хто цікавіший? на думку спадає лише важкий і повільний Худоб'як, який сидить у запасі "Геліоса". Родевич у "Миколаєві" - те саме. Де ще грають наші нападники?
2. 8 .2012 (09:13) Тарас
Олійник і Нестерук якераз і найсильніші нападники області,які багато забивають,назви мені хто кращий зараз за них?

2. 8 .2012 (05:54) Гість
як вiн може перейти в 3 команду а?бардак у федераций
2. 8 .2012 (10:21) Тарас
Який бардак,якщо ти не знаєш регламенту,то не пиши тут дурниці,по регламенту гравець за сезон може поміняти один раз команду,от Олійник і Нестерук цим скористалися.

2. 8 .2012 (08:42) Гість
http://west-football.org.ua/chemp_if/1229-2-kolo-chempionatu-oblasti-prevyu.html
2. 8 .2012 (10:21) Serg
На яку позицію новачки?
2. 8 .2012 (10:32) Тарас
Один точно знаю,що лівий захисник,а інший здається лівий півзахисник,порівняно з пешим колом,де практично на заміну не було кого випустити,на друге коло команда виходить у складі 19 чоловік.

2. 8 .2012 (10:17) Тарас
Крім Олійника,Нестерука,Свірідова є ще двоє новачки,а в команді з 25 футболістів,які були на зборах лишилось 19 ,які будуть заявлені на друге коло,команда продовжує проходити збори і в п'ятницю має зіграти в Закрпатській області товарняк з угорським клубом Чаквар,а вже в неділю стартує в другому колі з Фк Битків.

2. 8 .2012 (14:18) Гість
адмін велике прохання і побажання,вже після туру з понеділка подати список переходів гравців чемпіонату області! було б дуже цікаво дізнатись хто куда і звідки!!!

2. 8 .2012 (14:42) Гість
Думаю самий гучний трансфер сезону це повернення в рідну команду Олійника.
2. 8 .2012 (17:18) Братушаня
Яка вона йому рідна? Грав колись пів сезону за Печеніжин.
3. 8 .2012 (00:19) Тарас
Він корінний Коломиянин і перші кроки робив саме в Коломийському футболі.

2. 8 .2012 (21:52) Гість
В 1-му колі Олійник забивав, бо дуже сильно грали яремчанці. А в 2-му набагато сильніші будуть клуби, враховуючи Прикарпаття і Енергетик та Тепловик також, Брошнів значно сильніший , Городенка ще не відомо ,Косів, Тлумач так що якщо він заб*є половину голів в порівнянні із 1-м колом то буде дуже добре. Запам*ятайте мої слова !!!...!!!

3. 8 .2012 (03:16) Гість
Тарас спеціально для тебе : ----В трансферне вікно (після першого кола і до 31 серпня і Нестерук, і Олійник можуть перейти в ще одну команду, зате і в слідуючому сезоні 1-ше коло вимушені будуть грати в даній команді куди перейшли і т.д. і т.п. ...знову 2-ва переходи між 1-м і 2-м колом до 31.08.Так що, якщо не розумієш регламенту, то перед написанням хи...те-ле-фо-нуй мені, я юрист.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.