- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Аматорський Чемпіонат України: представництво команд. Група В

06 Вересня 2012 (23:29)
Представивши команди Групи"А" фінальної частини аматорського чемпіонату України, які проведуть свої матчі в Коломиї, переїжджаємо до Яремче та поговоримо про четвірку учасників, що потрапили до групи "Б". "ОДЕК" (Оржів, Рівненської обл.), "Ретро" (Ватутіне, Черкаської обл.), "Совіньйон" (Таїрове, Одеської обл.), "Локомотив" (Куп’янськ, Харківської обл.) - саме ці команди базуватимуться в курортному містечку. В порівнянні з "коломияською групою", група "Б" видається більш рівною та менш прогнозованою в плані кінцевого результату.

Група Б. (м. Яремче):
1. «ОДЕК» (Оржів Рівненської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Совіньйон» (Таїрове Одеської області)
4. «Локомотив» (Куп’янськ Харківської області)

Календар матчів
10.09 (понеділок)
1. 14.00 «ОДЕК» – «Ретро»
2. 17.00 «Совіньйон» – «Локомотив»
11.09 (вівторок)
3. 14.00 «ОДЕК» – «Совіньйон»
4. 17.00 «Локомотив» – «Ретро»
13.09 (четвер)
5. 14.00 «Ретро» – «Совіньйон»
6. 17.00 «Локомотив» – «ОДЕК»

"ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.)
Команда створена в 2001 році на базі Оржівського дереобробного комбінату (ТОВ "ОДЕК" Україна) - одного з найбільших заводів Європи по випуску водосьійкої фанери. В структурі ФК функціонує дві дитячо-юнацькі команди хлопчиків та одна команда дівчаток - неодноразових переможців чемпіонату ДЮФЛ області. За останнє десятиріччя "ОДЕК" став флагманом рівненського футболу.
Хорошою традицією для оржівців стали візити на Прикарпаття. Минулого року "ОДЕК" в аматорському Кубку України обіграли франківський "Тепловик". В цьому сезоні команда вже гостювала в Коломиї, де в рамках групового етапу аматорського чемпіонату України обіграла коломийські "Карпати". Тепер от оржівці, вийшовши до фінальної частини змагань і одразу три матчі проведуть в Яремче. А на початку жовтня на "ОДЕК" очікує ще один візит на Івано-Франківщину - в 1/4 фіналу Кубка України (аматори) на команду очікує поєдинок з яремчанськими "Карпатами".

Досягнення:
- Бронзовий призер чемпіонату України серед аматорів — 2005, 2010.
- Фіналіст кубка України серед аматорських команд — 2003.
- Чемпіон Рівненської області — 2002, 2003, 2004, 2006, 2007, 2008.
- Володар кубка Рівненської області  — 2001, 2003, 2004, 2006, 2007, 2010.
- Срібний призер чемпіонату Рівненської області - 2010
- Бронзовий призер чемпіонату Рівненської області - 2005 2009
- Фіналіст Кубка Рівненської обалсті - 2002, 2005, 2008, 2011
Президент – Чернецький Мирон Львович
Начальник команди – Кулаковський Ярослав Ігнатович
Спортивний директор – Шаламай Григорій Мартинович
Провідні гравці - Газицький Віктор (виступав за "Верес", "Дніпро" Черкаси), Кучер Олег (виступав за "Верес", "Буковина" "Металіст", МФК "Миколаїв"), Туліглович Руслан ("Верес").

"Ретро" (Ватутіне, Черкаської обл.)
Команда із 18-ти тисячного містечка, розташовано на півдні Черкаської області, бере свій початок із дитячо-юнацького футболу. Громадська організація "Дитячий футбольний клуб "Ретро" була створена 5 жовтня 2001 року. Саме дитячо-юнацька команда й стала основою для клубу "Ретро", який успішно виступає в аматорському чемпіонаті України.
Для цієї молодої команди цьогорічний старт в аматорському чемпіонаті України являється дебютним. Команда "Ретро" більш відома по виступах на дитячо-юнацькому рівні. А міжнародний турнір "Кубок Ретро", організатором якого виступає саме клуб і який традиційно проводиться з 2003 року, вже добре відомий за межами нашої держави. За роки проведення турніру, його учасниками були близько 450 команд із України, Угорщини, Росії, Білорусі, Латвії та інших держав.   
Раніше, містечко на обласній арені представляв ФК "Шахтар", який ставав володарем Кубка області в 19962, 1964, 1966 роках та чемпіоном Черкаської області в 1959, 1961, 1963 роках.
А щодо ФК "Ретро", то схоже великі перемоги ще попереду в цієї молодої команди. Попри свою "молодість" ця команда здатна попсувати нерви будь-кому із суперників по групі.
Президент – Николенко Петро Іванович
Тренер – Жеребкін Віталій Анатолійович
Провідні гравці - Галігузов Руслан ("Торпедо" Запоріжжя, "Дніпро" Дніпропетровськ), Жеребкін Віталій ("Чорноморець-2" Одеса, "Поділля" Хмельницький, "Дністер" Овідіополь), Каплюченко Федір ("Динамо-3", "Рось" Біла Церква).

"Совіньйон" (Таїрове, Одеської обл.)
Футбольній команді селища Таїрове, розташованого поблизу Одеси на березі Сухого лиману на відстані 3-х кілометрів від узбережжя Чорного моря, більше 50-ти років. Тобто, у цьому благодатному краю, де росте смачний виноград, де більше 300-от сонячних днів на рік, де поєднується степове повітря з морським, у футбол грали давно і залюбки. Місцевий стадіон охоче збирав глядачів на матчі таїровської футбольної дружини, яка неодноразово ставала переможцем Першості та Кубку Овідіопольського району в різні роки.
 У 2005-му році, коли селище Таїрове урочисто святкувало свій столітній ювілей, на території населеного відбулася ще одна історична подія – відкриття нового красеня-стадіону на 850 місць. 
 У 2010-му році команда селища вперше заявилася на Першість Одеської області і одразу ж стала його бронзовим призером. Наступного, 2011-го року, вже з нинішньою назвою – ФК «Совіньйон», команда стала переможцем Обласної першості та виграла Суперкубок Одеської області. З 2012-року – «Совіньйон» (Таїрове) – учасник Першості України з футболу серед аматорських команд.
 Президент футбольного клубу - приватний підприємець та меценат Сачков Євген Олександрович. Головним тренером команди є популярний у минулому футболіст, що виступав за багато відомих як вітчизняні, так і закордонні клуби, майстер спорту СРСР Олександр Миколайович Бондаренко. Начальник команди – Олександр Леонідович Шевченко.
Нач. команди – Шевченко Олександр Леонідович
Гол. тренер – Бондаренко Олександр Миколайович


"Локомотив" (Куп’янськ, Харківської обл.) 
60-ти тисячний районний центр на сході Харківської області в фінальній частині чемпіонату України серед аматорів представляє куп’янський «Локомотив». «Залізничники» являються однією із найтитулованіших аматорських команд Харківщини. 
Команда із назвою "Локомотив", яка представляла залізницю, була створена ще в 1923 році. Відомо, що і в довоєнні роки в Харкові існувала та успішно виступала команда з такою назвою. А Футбольний Клуб "Локомотив", про який ми ведемо мову зараз та який завітає на Івано-Франківщину, був створений в 1997 році
Досягнення:
- Бронзовий призер чемпіонату ААФУ 2008
- Чемпіон Харківської області – 1947, 1952, 1966, 2001, 2003, 2005-11.
- Срібний призер чемпіонату Харківської області - 1948, 1965, 1967, 1968, 1998, 2004.
- Бронзовий призер чемпіонату Харківської області - 1964, 1996, 1997, 2002.
- Володар Кубка Харківської області 2003-05, 2007, 2008, 2009.
Президент – Чернишов Олександр Іванович
Віце-президент – Войтюк Олег Вікторович
Головний тренер – Василець Сергій Олексійович
Провідні гравці - Сіроштан Олег ("Металіст-2" Харків, "Арсенал" Біла Церква), Стремоухов Юрій ("Металіст-2", "ОЛКОМ" Мелітополь, "Сталь" Дніпродзержинськ), Федосов Олег ("Геліос" Харків, "Газовик-ХГВ" Харків, "Єдність-2" Плиски).

 
Коментарі
7. 9 .2012 (11:19) Demian
Коломийська група справді і по складу учасників і по іменам обіцяє бути цікавішою.

7. 9 .2012 (22:06) Гість
Як так вийшло, що Галігузов за дві команди гратиме? Він клонується?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.