- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Газовик (Богородчани) - володар кубка області 2013 (+фото)

24 Серпня 2013 (20:48)
Сьогодні богородчанський "Газовик" на тулмацькому стадіоні "Колос" вперше в своїй історії став володарем Кубка області. У вирішальному поєдинки підопічні Олександра Микуляка досить впевнено переграли новачка обласних змагань ФК "Турка". Забитими голами за "газовиків" відзначилися Олег Вікарюк (дубль),  Барчук Роман, Мотуз Роман та Олександр Микуляк. Номінальні господарі поля зуміли відповісти лише влучним ударом Ростислава Дяківа.

ФК Турка - Газовик (Богородчани) - 1:5
Фінал Кубка області 2013 року. Тлумач, стадіон "Колос"
24 серпня 2013 року, 16:00.
Арбітр: Олег Музика (Рогатин)
Асистенти: Луцький Володимир, Колюшко Максим
4-й арбітр: Салаш Іван
Інспектор: Вовкович Богдан.
Делегат: Волосянко Олег.
Голи: Дяків - Вікарюк (дубль), Барчук Р., Мотуз, Микуляк.

Дива не сталося. Богородчанський "Газовик" протягом всієї гри контролював перебіг подій на полі. Цілком логічно, що саме команда Олександра Микуляка здобула трофей. Та про все по порядку.
З перших хвилин гри м'яч під свій контроль взяли "газовики". Відчувалось, що турківчанам буде складно грати на рівних із більш досвідченим суперником. Досить швидко богородчанці рахунок відкрили завдяки влучному удару Олега Вікарюка. Після цього команда не зменшувала тиск, створюючи гольові моменти. Один із них реалізував Борчук Роман. Ще до перерви "Газовик" міг довести рахунок до розгромного. 
А що "Турка"? Команда Піддубрівного старалася огризатися. Якщо не вдавалося пройти ближче до воріт, то півзахисники завдавали дальних ударів. Було декілька небезпечних проходів правим флангом із подальшим прострілом до штрафного майданчика. Загалом, оцінюючи весь поєдинок, ФК "Турка" сподобалась. Команда виявилась добре фізично підготованою до того, щоб на хороших швидкостях відіграти весь поєдинок. Якщо б ще вдавалось уникати необов'язкових помилок біля власних воріт, то рахунок мав би бути меншим.
Другий тайм, коли ше не всі вболівальники встигли повернутися на свої місця, розпочався із забитого гола. В першій же атаці, розігравши м'яч із центра поля, богородчанці збільшили свою перевагу. Свій другий м'яч в поєдинку забив Олег Вікарюк.
"Газовик" продовжував контролювати перебіг подій на полі, а ФК "Турка" час від часу намагалася створити небезпеку біля воріт суперника. Один із таких епізодів завершився влучним ударом Ростислава Дяківа - 1:3.
Практично одразу після цього Роман Мотуз відновив перевагу богородчанців в три м'ячі, пробивши головою після виконання кутового.
Наприкінці гри на поле тлумацького стадіон "Колос" вийшов і Олександр Микуляк. Саме граючий тренер "Газовик" поставив крапку в цьому матчі. Захисники "Турки" втратили м'яч у власній штрафній. Цим скористалися "червоні" та вивели Микуляка на ударну позицію. Олександр свій момент не змарнував, пробивши в дальний кут воріт - 1:5.
На цьому гру й завершили. Далі було привітання переможців та нагородження.
Богородчанський "Газовик" здобуває свій перший трофей в 2013 році.

ФОТО з матчу

quot; та вивели Микуляка на ударну позицію. Олександр свій момент не змарнував, пробивши в дальний кут воріт - 1:5.
 
Коментарі
24. 8 .2013 (21:04) Serg
Лавріву і Дебенко дали медаль? їхній вклад у перемогу Бого дуже великий,можна сказати вони самотужки перемогли Коломию і Долину.
25. 8 .2013 (20:03) Тарас
На попереднійх сторінках я вже здається писав, але повторюся. Ви з Долини якісь зациклені, на початку сезону кричите на всю область, що Нафтовик у цьому сезоні буде, як мінімум, призером, а протягом сезону всі винні в тому, що це не так.........? Можливо вже досить!!!!!?????
24. 8 .2013 (21:08) Гість
Відповісти Serg, Ну ти хоть сам подумай і почитай , що кажеш???

24. 8 .2013 (21:31) AvB
Знову починається та сама пісня! Ще фіналу не було, а вже про суддів писали... Фінал виграли - судді допомогли швидше. Ну сміх та й годі. Там в аматорському кубку щось получається - Паранюк гроші платить... Давайте припиняти ці речі!!!!!!!!!! А Газовик вітаю із заслуженою перемогою в кубку області!!!!!!! Тепер залишається чемпіонат і суперкубок! Вперед

24. 8 .2013 (22:37) Гість
Турка вобще берега не бачила, і те, що вони забили гол це вже величезне досягнення, вболівальники БОГО самі хотіли, щоб Турка забила, хоч би якусь інтригу, але все марно, БОГОРОДЧАНИ НА КОНІ! ВІТАЄМО!!!

24. 8 .2013 (22:55) Гість
Сама сильна команда після коломиі
24. 8 .2013 (22:59) Гість
І угринова!!!

24. 8 .2013 (23:37) Мацевко
Продажний купчак фінансує ГАЗМЯС.На місці Бого я би плював на його гроші,а не скуповував фраєрів.

24. 8 .2013 (23:39) Гість
Газмяс-чемпіон.

25. 8 .2013 (00:40) Гість
Бого в жопі , жалко команду
25. 8 .2013 (20:06) Тарас
Знову повторюся, піди попісяй може перестане на голову тиснути, то повстидаєшся такі дурниці писати

25. 8 .2013 (10:37) Петро
Газовик - молодці, впевнена перемога, успіхів Вам.

26. 8 .2013 (18:19) Гість
Залишити коментар

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.