- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Климус, Рябий та Скибінський перейшли до "Кроно-Карпат"

24 Серпня 2013 (23:00)
Сьогодні досвідчені гравці печеніжинських "Карпат" Михайло Рябий, Богдан Скибінський та Петро Климус були заявлені за брошнівські "Кроно-Карпати". Схоже, неофіційна інформація про зняття печеніжинської команди із змагань, знайшла своє підтвердження. На даний момент в заявці першої команди "Карпат" залишилося 10 футболістів.
А перехід Рябого, Скибінського та Климуса може стати суттєвим підсиленням для брошнівської команди, яка зараз відчуває серйозні кадрові проблеми. Вже завтра ці футболісти можуть вийти на поле в матчі своєї нової команди проти франківського "Ніка-Тепловика".
До слова, ще ряд футболістів "Карпат" сьогодні були заявлені за іншу команду смт.Печеніжин - ФК "Довбушівець, який змагається в районному чемпіонаті.
 
Коментарі
25. 8 .2013 (07:51) Гість
Шкода, але "Карпати" Печеніжин припинили своє існування. Сьогодні всі очікували на дуже цікаву гру: Печеніжин - Кути. На жаль, вона вже не відбудеться - ні в П"ядиках, ні на новому полі в Печеніжині. Добре, що кілька гравців Печеніжина перейшли в "Кроно-Карпати"- це трохи зіб"є пиху в деяких палких прихильників "Тепловика", які малою кров"ю планували взяти 3 очка в Брошневі - тепер добпе буде хоча б очко! А те, що підсилиться друга команда Печеніжина "Довбушівець" - це непогано: наскільки я розумію, туди повернулися їхні бувші гравці. І через рік-два ця команда вже зможе спробувати свої сили і в обласних змаганнях - можливо її доля буде кращою, ніж місцевих "Карпат"? А ІФОФФ не задумується над тим, чому вже друга команда знімається з першості і чи немає в цьому і її заслуги?
25. 8 .2013 (09:26) Гість
А можна детальніше про заслугу федерації? Що знову не так? Зробили вам групу - ви з району не вилазили? Витрати - мінімальні. Ви зіграли 12 матчів. І все? Подякуйте своєму Дімі.
25. 8 .2013 (12:50) Гість
А в Діми так завжди: хочу - граю, хочу - не граю. А винна федерація. В коломийських карма така. В них ніколи не було команди. За польщі було СКА зі всієї Польщі. Після війни - то Буревісник, то Авангард, то Сільмаш, то Покуття. Он в Калуші завжди був Хімік, в Долині - Нафтовик, в Надвірні - Бескид.
25. 8 .2013 (09:40) Гість
печенижинови нема що роботи у пульци тому дима розпустив всих

25. 8 .2013 (08:47) Гість
це точно
25. 8 .2013 (09:11) Гість
Брошнів підсилився,Молодці!!!Сьогодні побачим,чи будуть якiсь зміни?

25. 8 .2013 (09:52) Katso (Кацо)
Все почалося після дурної витівки Раковіци, з подальшою його дискваліфікацією, нехай тепер грає на район, а наша молода ( хлопці виключно всі місцеві. 20-24 річні) районна команда за який рік-два може спокійно пробувати сили в першості області!

25. 8 .2013 (10:10) Гість
брошныв давайте три очка

25. 8 .2013 (20:30) Гість
Ну що, "Тепловик" вже перстав мріяти про бронзу? Реально хлопці дивіться на речі - відставання вже на 8 очок (по втрачених на 5).

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.