- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

З Долиною, але без Яремче

17 Квітня 2014 (10:36)
До старту обласного чемпіонату залишилося десять днів


Десять днів залишилося до початку чемпіонату Івано-Франківщини з футболу 2014 року, а деякі команди все ще перебувають у «творчому пошуку»: вирішують - виступати чи ні, а якщо виступати, то в котрій з ліг. Через це в обласній федерації футболу ніяк не можуть затвердити склади ліг.


Після виступів у Кубку Підгір’я вирішили припинити своє існування «Карпати» з Яремче, найтитулованіший аматорський клуб регіону останнього десятиліття. У вищому дивізіоні «курортники» дебютували у 2004 році. По чотири рази вигравали чемпіонат і кубок. В 2009 році здобули Кубок України серед аматорів. Та варто зауважити, що команда майже цілковито комплектувалася гравцями з обласного центру.
Торік за браком фінансів яремчанці зробили ставку на молодь (знову ж таки з франківських спортшкіл) і опустилися за підсумками сезону на сьому сходинку. Очевидно, проблема коштів так і не була вирішена. Тож футболісти разом з тренером Володимиром Ковалюком поповнили лави «Ніки-Івано-Франківськ».
Як ми вже повідомляли, тандем двох франківських клубів «Ніки» і «Тепловика» після річної співпраці розпався. «Тепловики» пішли у другий дивізіон, «Ніка» залишилася у вищому, претендуючи на звання головної команди обласного центру. Свої домашні матчі вона проводитиме на стадіоні «Рух».
Окрім яремчанців, ще раніше від виступів на обласній арені відмовилася косівська «Гуцульщина». Така ж доля може спіткати «срібного» призера сезону-2013 – богородчанський «Газовик». Остаточну відповідь щодо своєї участі у змаганнях богородчанці пообіцяли дати у п’ятницю.
Є й приємні новини. Долинським вболівальникам вдалося відстояти місцевий «Нафтовик». Команда продовжить виступи в чемпіонаті Івано-Франківщини. Буде у турнірі й дебютант – ФК «Турка» з Коломийщини, «бронзовий» призер торішньої першості. Тож Покуття матиме найширше представництво у чемпіонаті – три клуби («Карпати» Коломия, «Славія» Отинія і ФК «Турка»).
На сьогодні в ІФФФ є десять підтверджень від учасників чемпіонату (без «Газовика»). Та в федерації не виключають, що в останній момент можуть отримати відповідне клопотання і від ФК «Перегінське». Підштовхнути переможця обласної Ліги чемпіонів до виступів в еліті може поява в обласній першості перегінської «Лімниці».
Новачками другого дивізіону будуть «Колос» Братківці, «Колос» П’ядики, «Каменяр» Серафинці, франківський «Тепловик». Можливо, повернуться до обласних турнірів рогатинці. Втрати обраховуються п’ятьма клубами - «Карпати» Кути, «Сокіл» Павлівка, «Граніт» Тлумач, «Пробій» Городенка і «Карпати» Печеніжин. Невідомо також, чи продовжить виступи ФК «Гвіздець».
У 1 лізі звання чемпіона розіграють у два кола. В 2-й - збережеться минулорічна формула змагань – попередній етап у двох територіальних групах і фінал за участю восьми кращих. Стартують змагання 27 квітня. А вже за кілька днів, 1 травня, розпочнуться матчі кубка області. Вирішено, що на всіх етапах турніру суперник зустрічатимуться двічі – вдома і у гостях.
Склад 1 ліги: "Карпати" Коломия, "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада, "Ніка-Івано-Франківськ», "Придністров'я" Тлумач, "ГалВапно" Галич, "Славія" Отинія, "Нафтовик" Долина, ФК "Калуш", ФК "Снятин", ФК "Турка". Очікується підтвердження від "Газовика" з Богородчан.
Склад 2 ліга: ФК "Битків", "Краснопіль" Солотвин, "Нептун" Заболотів, "Енергія" Бурштин, "Вихор" Ямниця, ФК "Обертин", "Прут" Делятин, "Дністер-Рітас" Побережжя, "Карпати" Болехів, ФК "Перегінське", "Колос" Братківці, "Лімниця" Перегінське, "Тепловик" Івано-Франківськ, "Колос" П'ядики, "Каменяр" Серафинці.
Джерело
 
Коментарі
17. 4 .2014 (21:41) Paramon
16.04.14. Тлумач -Отинія 2-2, 17.04.14. Ямниця - -Тлумач 2-3

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.