- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Десята мирова "Енергетика"

29 Травня 2010 (20:46)

Початок зустрічі залишився за господарями, які постаралися захопити територіальну перевагу і провели дві досить небезпечних атаки. Однак Сергій Литовченко вчасно відвів загрозу від своїх воріт. Як виявилося, калінінців, наче, спеціально усипляли пильність «енергетиків». Тому, що вже на 15-й хвилині в одній з блискавичних контратак Руслан Івашко вбив «снаряд» в сітку воріт суперника. 

По ходу першого тайму, незважаючи на забитий гол, розстановка сил на полі не змінювалася. Господарі частіше наближалися до штрафного майданчика кримчан, але наші земляки все так само впевнено справлялися з усіма спробами відправити м'яч у сітку їхніх воріт. Самі ж калінінців намагалися зловити захисників «енергетика» на помилках і пару разів це вийшло, але от у завершальній стадії атак футболістам «Фенікса-Іллічівця» не вдавалося «пробити» голкіпера противника, або нікому було поставити завершальну крапку в комбінації.    

На початку другого тайму господарі змогли відігратися. На 56-й хвилині навіс в штрафну кримчан замкнув точним «пострілом» у ближній кут Ігор Долотко. Пропущений м'яч не кращим чином позначився на активності «феніксовців». Відчувалося бажання гостей  швидше зберегти наявний рахунок, ніж постаратися вирвати перемогу. На відміну від господарів, які частенько стали навідуватися в штрафну наших земляків. Захисникам кримчан довелося впоратися з кількома досить неприємними атаками «енергетиків». 

Під завісу зустрічі калінінців, правда, могли добитися успіху, розігравши поспіль два кутових, але забити при цьому гол футболістам «Фенікса-Іллічівця» не вдалося. У результаті зустріч сусідів по турнірній таблиці завершилася внічию - 1:1. 

ЕНЕРГЕТИК – ФЕНІКС-ІЛЛІЧІВЕЦЬ (Калініно) – 1:1 (0:1)
29 травня 2010 року. м.Бурштин, стадіон "Енергетик".
"Е": Хомин, Лазорик, Шалата, Гребінський, Прокопович, Міліщук, Гордієнко, Долотко, Чернов, Данищук, Єнілєєв.
І": Літовченко, Рябко, Повальчук, Бобух, Тітомир, Цимбал, Івашко, Акчурін, Панченко, Семенина, Плетньов.
Голи: Долотко 56 - Івашко 15
Попередження: Чернов, 35; Шалата, 90+1; Дністрян, 90+4 - Тітомир, 36; Панченко, 68; Цимбал, 73; 
Повальчук, 90+1.

http://energetykb.at.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.