- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Микола Пристай: "Мали достатньо моментів, але не змогли їх реалізувати"

29 Травня 2010 (21:55)
В рамках 32-го туру першолігового чемпіонату України бурштинський "Енергетик" приймав на своєму полі сусіда по турнірній таблиці  – "Фенікс-Іллічівець" з Калініно. Власне, у разі перемоги прикарпатський клуб міг обійти конкурента, ліквідувавши відстань у два очки від нього. Підопічні Миколи Пристая і справді були ближчими до перемоги, аніж калінінці, проте у підсумку команди розділила нічия – 1:1. Пропонуємо вашій увазі коментар головного тренера "Енергетика" про матч з "Феніксом", а також його прогноз на протистояння "Прикарпаття" та "Харкова".

-
Хочу сказати, що досить самовпевнена така думка, що недобрали двох очок. – зазначив після завершення гри наставник «Енергетика». - Ви ж самі бачили, що гол практично на совісті Миколи Хомина, серйозних таких загроз не було, були якісь там напівмоменти. Звичайно, що ми сьогодні повинні були вигравати, мали достатньо моментів: штанга була два рази і виходи один на один зі сторони Гордієнка, але не було реалізації. Напевно причиною цьому була втома, а також зміна складу основного. Ви знаєте, що вже третій тур нам серйозно приходиться міняти гравців, тому що, то пропускає гру один гравець, то інший, то травмований. От Микуш ще до тепер не відійшов, і вже напевно до кінця сезону не повернеться в стрій. Це десь сказується, тому що готовність всіх гравців не однакова. Останні матчі дуже важко нам даються, тому що вже дехто з гравців вже думає, що це вже кінець сезону і практично ніяких важливих завдань виконати не вдасться, тому дуже важко команду настроїти. Думаю, що ми дійсно сьогодні втратили очки, ми були зобов’язані сьогодні перемагати.

- Сьогодні досить не погано виглядав Єнілєєв,а Гордієнка майже не було видно, ви думаєте далі омолоджувати склад?
- Ну ясно, Єнілєєв з 1992 року, непоганий хлопчина, на нього ми розраховуємо. Можливо ми попробуємо його і на іншій позиції. Останні матчі показують, що цей гравець має потенціал, в першу чергу в розумінні футболу, а це дуже важливо. А як він далі буде розвивати свій потенціал, тут напевно треба два роки, щоб він став справжнім мужчиною, у всіх відносинах, як у психологічному плані так і в фізичному , ну і звичайно набув впевненості.

- І останнє запитання, зараз боротьбу за виживання ведуть «Прикарпаття» і ФК«Харків», яка з цих команд, ви б хотіли, щоб залишилась?  
- Ну ви самі розумієте, що «Прикарпаття» - це наша рідна команда. Я думаю, що вони це питання вирішать, вони мають запас і не так просто буде ФК«Харків». Їм треба було трохи скоріше набирати очки, залишилось всього дві гри, і дуже складно здобути в них 100% результат, і програти в двох матчах «Прикарпаттю», хоча б в одному із них вони візьмуть очки і цього буде достатньо.

http://energetykb.at.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.