- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Коломия прийме дитячий футбольний турнір пам'яті Володимира Курліковського

07 Серпня 2014 (17:20)

Закінчуються літні канікули, а разом з ними і безтурботне життя школярів-футболістів. Вже скоро окрім тренувань та відпочинку їм доведеться сісти за парти та, гризучи пресловутий граніт науки, набиратися уму-розуму.  Для того, щоб спогади про літо 2014 року для учнів стали ще яскравішими «Ініціативна група з відродження професіонального футболу на Прикарпатті» спільно з ФК «Карпати» (Коломия) вирішила провести  дитячий футбольний турнір присвячений пам’яті відомого в минулому футболіста та дитячого тренера Володимира Курліковського.

Уродженець Коломиї Володимир Михайлович Курліковський був одним з кращих захисників Прикарпатського футбол 90-х років минулого століття. Виступав за клуби: «Покуття» (Коломия), «Верховина»  (Ужгород), «Волинь» (Луцьк), «Полісся» (Житомир), "Пробій" (Городенка), ФК "Лужани" та ряд аматорських команд. Також досить рано (в 27 років) почав займатися тренерською діяльністю, набравши в 1998 році при місцевій ДЮСШ групу 10-ти річних хлопчаків. Найвідомішими його вихованцями є чемпіон України серед молодіжних команд у складі львівських «Карпат» Олексій Родевич та гравець юнацької збірної штату Іллінойс (США) Любомир Дем’янчук. На жаль, Володимиру Михайловичу не судилося стати свідком перемог своїх вихованців.  Він трагічно загинув в Португалії, де працював, коли ця країна готувалася прийняти ЄВРО -2004. 15 серпня 2014 року Володимиру Курліковському мало виповнитися 44 роки…

Турнір, який відбудеться в м. Коломия 14.08.2014 буде проходити серед дітей 2001 року народження. Свою участь в ньому вже підтвердили команди ДЮСШ Коломиї, Снятина та Івано-Франківська, які очолюють колишні тренери, партнери та суперники Курліковського  -  Василь Блясецький, Василь Тофан та Андрій Нестерук.  Також очікується підтвердження про участь у турнірі команди з Тернопілля чи Буковини.  В організаторів є велике бажання зробити ці змагання традиційним і проводити їх щороку в середині серпня.

Ініціативу з проведення турніру вже підтримали Асоціація аматорського футболу України, Коломийська міська Рада та Івано-Франківська обласна Федерація футболу. Інформаційними партнерами виступлять сайти http://sport.if.ua/ та http://www.ua-football.com/

Партнером турніру люб’язно зголосилася стати компанія “Данон”. Як зазначила Тетяна Храпач, керівник проекту “Кубок Націй Данон” в Україні (міжнародний фінал якого
відбудеться 16 листопада у Бразиліі): “Ми дбаємо про здоров'я українців не тільки виробляючи корисні та якісні молочні продукти, але і всіляко заохочуючи громадян вести здоровий спосіб життя, який неможливо уявити без спорту. Молочні продукти багаті на кальцій, білок та вітамін Д, тому вони особливо корисні для юних футболістів. Смачні йогурти зміцнюють кісточки та м
'
язи, а також надають сил та енергії — тож смакуйте на здоров'я i вперед до нових вершин!”

 

Олександр Дем'янчук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.