- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші
Інтернет-магазин Joma
У спортзалі Городенківської ДЮСШ сьогодні завершилася фінальна частина чемпіонату України з футзалу серед команд хлопчиків 2002 року народження. Футзалісти з Городенки – новоспечені чемпіони дитячо-юнацької ліги України...
У суботу, 7 березня, "Ураган" у рамках 17 туру Екстра-ліги прийматиме принципового суперника - львівську "Енергію"....
У суботу, 7 березня, четвірка кращих команд боротимуться за головний і малий трофеї....
На нашому сайті триває конкурс прогнозів матчів обласного та міського чемпіонату з футзалу. На черзі - 18 тур змагань/ ихайлюкПрохання до учасників - вказувати свої справжні імена...
"Епіцентр К" в очному протистянні сьогодні переграв свого основнго конкурента в обласних футзальних змаганнях МФК "Віза Вторма", ставши володарем Кубка Івано-Франківської області. Підопічні Романа Ярого протягом всього...
Гравець "Урагану" Орест Боргун, який відзначився дублем у ворота "Привату", потрапив до символічної збірної 16 туру за версією Асоціації футзалу України....
Наш сайт SPORT.IF.UA спільно із Асоціацією футзалу Івано-Франківської області (АФІФО) продовжує проводити онлайн відеотрансляції матчів обласних змагань. Сьогодні відслідковуємо разом події в фінальному матчі обласного...
На вихідних в Золотій лізі міського чемпіонату Івано-Франківська стартує стадія плей-офф....
Наш сайт та інтернет-магазин JOMA.IF.UA проводять опитування, в рамках якого Ви, шановні читачі, маєте можливість визначити найкращих гравців Вищої ліги чемпіонату області та Золотої ліги чемпіонату...
На майданчику манежу Коледжу фізвиховання у найближчий четвер, 5 березня, втретє за сезон між собою зійдуться об'єктивно найсильніші команди останніх сезонів у обласному футзалі - "Епіцентр К"...
1  2  3  ...  209

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.