- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші
Інтернет-магазин Joma
В чвертьфінальному матчі Вищої ліги АФЛУ "Епіцентр К10" зазнав поразки від дніпропетровського "ЮВІКО" та припинив боротьбу за головний трофей....
Відбулося урочисте відкриття змагань та були зіграні матчі першого туру...
Івано-Франківський "Епіцентр К" вийшов сьогодні до 1/4 Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України. Попри поразку від господарів фінального етапу запорізького Сіал Джет (0:2), підопічні Романа Ярого зайняли...
У заключному матчі регулярного чемпіонату Екстра-ліги "Ураган" на виїзді поступився харківському "Локомотиву"....
Івано-Франківський "Епіцентр К" здобув перемогу і в другому поєдинку сьогоднішнього ігрового дня Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України. По обіді команда Романа Ярого завдяки хет-трику Василя Белея...
Завтра, 28 березня, у Харкові "Ураган" проведе заключний матч регулярного чемпіонату Екстра-ліги....
Команда Романа Ярого щойно завершила свій перший матч групового етапу Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України, який проводиться в Запоріжжі. "Епіцентр К" дуже впевнено переграв чемпіона Миколаївської...
Аматорська футзальна ліга України розробила календар матчів групового етапу та стадії плей-офф Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України....
Завершилося жеребкування групового раунду Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України. Чемпіон Івано-Франківської області "Епіцентр К" потрапив до групи Б, в якій також опинилися "Сіал-Джет" (Запоріжжя), "Агрінол" (Бердянськ)...
Завтра відбудеться жеребкування фінальної частини Аматорської футзальної ліги України, що пройде в Запоріжжі. У жеребкуванні візьмуть участь головний тренер луганської "Зорі" Юрій Вернидуб і головний тренер запорізького...
1  2  3  ...  213
Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Фінал АФЛУ
3:1
27.3.2015 (14:00)

Баскетбол. Суперліга
49:83
14.3.2015 (17:00)

Баскетбол. Суперліга
70:57
8.3.2015 (14:00)

Баскетбол. Суперліга
57:79
26.2.2015 (18:00)

Баскетбол. Суперліга
71:65
22.2.2015 (17:00)
Футзал. Екстра-Ліга
Ураган - ЛТК
9.4.2015 (18:00)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.