- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Урагану" не вдалось взяти реванш у ЛТК в Кубку України

19 Лютого 2010 (17:39)

Взяти реванш у луганського ЛТК за гостьову поразку двотижневої давності в чемпіонаті України "Урагану" не вдалось. У першому чвертьфінальному матчі "Фіналу восьми" Кубка України івано-франківці поступилися незручному супернику у серії післяматчевих пенальті - 2:4. 

Сорок відведених хвилин переможця не виявили - бойова нічия 5:5. Причому луганці двічі вигравали по ходу матчу з різницею у два м'ячі, однак "ураганівці" так само двічі зрівнювали рахунок, а наприкінці ледь не провели переможний м'яч. Забитими м'ячами у складі франківців відзначились Сімка, Цвєлих, Кулик, Валенко та Шотурма.

У серії післяматчевих пенальті фортуна була на боці ЛТК. Удар Кулика парирував голкіпер луганців Ципун, а згодом Ярий пробив поруч зі стійкою.

В інших чвертьфіналах "Тайм" переміг земляків з "Енергії" 4:3, "Шахтар" по пенальті переграв "Локомотив", а "Єнакієвець" був сильнішим за першоліговий МФК "Рівне" 5:3.

У п'ятницю у Харкові визначились два фіналісти Кубку України. У першому півфіналі "Єнакієвець" обіграв ЛТК - 6:2, а згодом "Тайм" розтрощив "Шахтар" - 5:0. Володар Кубка України визначиться у неділю. 

 

КУБОК УКРАЇНИ. "ФІНАЛ ВОСЬМИ". ЧВЕРТЬФІНАЛ
18 лютого. 12:00. Харків. Палац спорту "Локомотив" ім. Г.Кірпи.
Арбітри: Гора, Олійник (обидва - Київ). Інспектор: Вайда (Львів).
Ураган: Іжаковський (Корнєєв, 40+) - Павлюк, Валенко, Кулик, Пилипів - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих - Шотурма.
ЛТК: Ципун - Стрілець, Ануфрієв, Бессалов, Стрельцов - Кардава, Івонко, Золотухін.
Голи: Сімка (3), Цвєлих (18), Кулик (24), Валенко (37), Шотурма (37) - Стрілець (2), Ануфрієв (7), Стрельцов (15), Бессалов (32, 34).
Серія пенальті: Стрілець - 0:1, Пилипів - 1:1, Ануфрієв - 1:2, Кулик - 1:2 (воротар), Стрельцов - 1:3, Павлюк - 2:3, Івонко - 2:4, Ярий - 2:4 (мимо).
Попередження: Іжаковський (10).
Вилучення: Сімка (32, неспортивна поведінка) - Кардава (32, неспортивна поведінка).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.