- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Андрій Сімка не допоможе "Урагану" до 13 березня

22 Лютого 2010 (13:38)

Вилучення нападника "Урагану" Андрія Сімки у чвертьфінальному матчі Кубка України проти луганського ЛТК обернулось для нього двохматчевою дискваліфікацією. Таким чинои, сьомий номер івано-франківців буде змушений пропустити два найближчі матчі своєї команди у чемпіонаті країни - 28 лютого у Львові з ТВД та 6 березня вдома проти севастопольського ПФС.

Нагадаємо, що 18 лютого у Харкові у першому чвертьфіналі кубкового "Фіналу восьми" "Ураган" поступився ЛТК лише у серії післяматчевих пенальті - 2:4. Основний час поєдинку завершився бойовою нічиєю - 5:5.

 

 

 

 

На 26-й хвилині захисник луганців Темур Кардава зупинив прорив Сімки, який намагався вийти сам-на-сам. Обидва гравці опинились на паркеті, де вже лежачи "поштовхались". Арбітри розцінили їхні дії як обопільну грубість, за що футболісти побачили перед собою червоні картки за "неспортивну поведінку".

Гравець ЛТК вже один матч (півфінальний проти "Єнакієвця") пропустив. Натомість Андрій Сімка не допоможе "Урагану" в наступних поєдинках з ТВД (в гостях) і ПФС (вдома). Його поява на майданчику очікується 13 березня, коли івано-франківці гратимуть на виїзді з новоспеченим володарем Кубка України і лідером вищої ліги - львівським "Таймом".

У найближчих матчах прикарпатцям не зможуть допомогти також ще двоє гравців - Андрій Паршиков і Сергій Піддубний, котрі надалі перебувають на лікарняному.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.