- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Коломийське "Прикарпаття" вирушає на фінал Кубку України з футзалу

06 Лютого 2016 (21:39)

Коломийський дитячий футзальний клуб "Прикарпаття" все-таки вирушає на Фінал Кубку України з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2003-2004 р.н. Володар трофею визначиться з 8 по 11 лютого в м. Енергодар Запорізької області.

Нагадаємо, що в січні цього року юні коломияни виборили путівку до весукраїнського кубкового фіналу, але через брак фінансування поїздка на турнір була під великим питанням. Проте, завдяки старанням меценатів, спонсорів, влади та просто небайдужих людей ФК "Прикарпаття" зможе представити місто Коломию, Коломийський район та всю Івано-Франківську область загалом на змагання такого високго рівня !

За допомогу в організації поїздки ФК "Прикарпаття" висловлює вдячність: Федерації футболу м. Коломия (голова - Роман Остяк), Федерації футболу Коломийського району (голова - Петро Книшук), Відділу молоді та спорту Коломийської Міської ради (начальник - Володимир Колесник), Голові Коломийської Районної Ради Роману Дячуку, ПрАТ "Дятьківці" (Генеральний директор - Роман Остяк), Благодійному фонду "Покуття" (керівник - Ігор Ільчишин) та фізичним особам: Світозару Ніцполю, Денису Угорчуку, Андрію Вовкунцю, Тарасу Рудику та Сергію Поспєлову.

Також хочеться відзначити, що завдяки старанням магазину Joma (ПП Дем'янюк), що знаходиться в міста Коломия на вул. Мазепи, 81 та батьку нашого наймолодшого гравця Михайлика Ісайчука ФК "Прикарпаття" отримав чудову можливість екіпіруватися в однакові спортивні костюми відомої торгової марки.    

 Згідно жеребкування "Прикарпаття" потрапило до групи "А", де нашими суперниками стануть команди: «Старт» (Звенигородка, Черкаська обл.), ДЮСШ Красноград (Харківська обл.), «Таврія» (Василівка, Запорізька обл.). Квартет "Б" склали: «Темп-ЗАЕС» (Енергодар, Запорізька обл.), «Лідер» (Кобеляки, Полтавська обл.), «Янтарний» (Новояворівськ, Львівська обл.), ДЮСШ Монастирище (Черкаська обл.).

 На жаль, не всі гравці нашої команди зможуть прийняти участь в турнірі. Прикру травму напереродні отримав один з лідерів колективу Ернест Романчук, у зв'язку з сімейними обставинами змушений залишитися в Коломиї основний голкіпер Андрій Бойчук. Також не їдуть в Енергодар Денис Попадюк, Максим та Владислав Комуніцькі та Ярема Семчук. Загалом в місто енергетів за трофеєм вирушає 16 гравців команди "Прикарпаття" та двоє її наставників:

Воротарі: Андрій Дзьоба (с. Лісний Хлібичин, Коломийського р.-ну), Олександр Тропець (Коломийська Гімназія), Іван Свищук (с. Мишин Коломийського р.-ну).

Захисники: Назар Гаврилюк (ЗОШ № 2 м. Коломия), Арсен Слободян (с. Мишин Коломийсього р.-ну), Арсен Курліщук (СШ № 1 м. Коломия), Максим Вишиванюк (ЗОШ № 4. м. Коломия), Вадим Костюк (СШ № 1 м. Коломия), Анатолій Сморжанюк (с. Лісний Хлібичин, Коломийського р.-ну), Вадим Федоришин (с. Лісний Хлібичин, Коломийського р.-ну).

Нападники: Денис Кметюк (СШ № 1 м. Коломия), Арсен Басараб (ЗОШ № 4 м. Коломия), Іван Оробець (с. Залуччя Снятинського р.-ну), Олександр Соколовський (СШ № 1 м. Коломия), Іван Харук (с. Лісний Хлібичин, Коломийського р.-ну), Вікторія Остапів (с. Лісний Хлібичин, Коломийського р.-ну).

Тренери: Іван Конюк та Олександр Дем'янчук


   

 

 

 
Коментарі
7. 2 .2016 (13:23) viktor
п.Трайтурак.а Ви тільки про Коломию пишете.а про вчорашні матчі чому не інформуєте???
7. 2 .2016 (13:35) Роман Трайтурак
п. Віктор, це не мо стаття. Це матеріал Олександра Дем'янчука, який душу і всі свої сили вкладає в цей футзальний дитячий клуб. Дуже радий, що знайшлися люди, які допомогли "Прикарпаттю" матеріально, і діти боротимуться за перемогу. А щодо вчорашніх матчів, слушне зауваження з Вашої сторони.Але затримка не за нами, а за прес-службою АМФІФО. Надійде від них інформація, одразу розмістимо!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.