- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Освіта (Городенка) - переможець Кубку пам'яті Володимира Курліковського 2016

12 Листопада 2016 (21:25)

В м. Коломия на майданчику ФОСК Прикарпаття завершився традиційний (вже третій за ліком) дитячий турнір "Кубок пам'яті Володимира Курліковського".

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 6 команд: Прикарпаття (Коломия), Ураган (Івано-Франківськ) - по 2 колектива, Нафтовик-ДЮСШ (Долина) та Освіта (Городенка). Всі команди є  учасниками чемпіонату України з футзалу у віковій категорії U-13. 


Згідно регламенту учасники були розподілені на дві групи по три команди в кожній. Матчі групового етапу завершилися з наступними результатами:

Група А:

Прикарпаття-1 (Коломия) - Нафтовик-ДЮСШ (Долина) 1:2

Ураган-2 (Ів.-Франківськ) - Нафтовик-ДЮСШ (Долина) 1:1

Прикарпаття-1 (Коломия) - Ураган-2 (Ів.-Франківськ) 2:1

Група Б:

Ураган-1 (Ів.-Франківськ) - Освіта (Городенка) 1:1

Прикарпаття-2 (Коломия) - Освіта (Городенка) 3:4

Прикарпаття-2 (Коломия) - Ураган-1 (Ів.-Франківськ) 5:2

 

Таким чином у стикових матчах, які і визначили остаточний розподіл місць у турнірній таблиці між собою зустрічалися:

Матч за 5 місце: Ураган-1 - Ураган-2 1:1 (7:6 по пен.)

Жоден з одноклубників не хотів поступатися одне одному, а тому переможця довелося визначати в серії післяматчевих пенальті, де дещо успішнішими виявилися старші "ураганівці".

Матч за 3 місце: Прикарпаття-1 - Прикарпаття-2

Матч за третє місце між двома коломийськими командами було вирішено провести у форматі товариської зустрічі, в якій змогли прийняти участь всі юні футзалісти, що тренуються в ФОСК "Прикарпаття", від 2003 до 2009 р.н. Бронзові нагороди своєю грою заслужили всі учасники зустрічі.

Фінал: Нафтовик-ДЮСШ (Долина) - Освіта (Городенка) 2:3

Вирішальний матч став справжньою окрасою турніру. Надзвичайно яскраву гру продемонстрували обидва колективи, але трішки більше поталанило юним городенківцям, які зуміли перемогти та стали володарями "Кубку пам'яті Володимира Курліковського 2016". Цікаво, що головний тренер "освітян" Михайло Кривко свого часу був одноклубником Володимира Михайловича.

Також оргкомітет турніру в особі Голови Федерації футболу м. Коломия Романа Остяка, заступника голови ІФФФ Тараса Яворського та головного тренера коломийського Прикарпатт Олександра Дем'янчука визначив кращих гравців у індивідуальних номінаціях.

Кращий гравець: Віталій Рожко (Освіта)

Кращий воротар: Анатолій Бублик (Ураган-1)

Кращий бомбардир: Олександр Кущ-Василишин (Прикарпаття-2)

 

Під час нагородження всі команди отримали солодкі подарунки від партнера турніру компанії Danone, а переможці та кращі гравці були нагороджені цінними призами, грамотами, медалями та Кубком від організаторів "Кубку пам'яті Володимира Курліковського 2016": Федерації футболу м. Коломия, Асоціації Аматорського футболу України та мережі друку Паперівка.

 

Фото Анастасії Зіняк


 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.