- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Максим Павленко: "По самовіддачі претензій немає"

03 Квітня 2017 (10:53)

Головні тренери "Урагану" та "Локомотива" прокоментували зустріч їхніх команд у чвертьфіналі Екстра-ліги.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- По самовіддачі претензій у сьогоднішній грі немає, незважаючи на те, що "Локомотив" мав більше реальних гольових моментів. Довго терпіли в обороні, довго намагалися тримати свої ворота на замку, вдало грав воротар, але в таких матчах цього мало. Потрібно зберігати концентрацію від свистка до свистка, чого в підсумку нам і не вистачило.

Вітаю "Локомотив" з виходом у півфінал. Рахунок на табло, значить, ця команда більше заслужила того, щоб боротися за медалі. Все... Більше нічого не можу сказати.

Євген РИВКІН, головний тренер "Локомотива":
- Думаю, що плей-офф такий і повинен бути. Люди, що знаходяться на трибуні, повинні отримувати те, за чим вони прийшли - це як би певне шоу з непередбачуваною розв'язкою. Що і сталося. Ми вибрали трохи інший варіант гри, не такий, який ми застосували в Івано-Франківську. Це наші внутрішні причини, у більшості своїй цей тактичний варіант спрацював, однак реалізація нас трошки підводила. Але пощастило на останніх секундах - тому дуже радий. Давно, напевно, ми так не раділи.

В свій час "Локомотив" привчив всіх до перемог, і перемоги перейшли у щось прісне. Як ніби, ми повинні, ми зобов'язані - це погано. Сьогодні дійсно був той матч, коли варто порадіти уболівальникам і футболістам. За що я їм щиро дякую за пророблену, дуже кропітку роботу, і вітаю з виходом у наступний етап.

- Асоціація футзалу України вперше ввела додатковий час на ранніх стадіях плей-офф, ви на собі випробували, що це таке. Як ви оцінюєте, це потрібна справа? Після основного часу бити пенальті, або ж все-таки грати додатковий час?
- Вважаю, що додатковий час дозволяє уникнути певної лотереї, якою є пенальті. Це певна робота для тренерів, якщо немає додаткового часу, то це одне, а якщо є - трохи все по-іншому. Тому що це певні моменти з фолами, які переходять у додатковий час. Це і тайм-аути, яких там вже немає. До цього всього треба готуватися. Думаю, що це непогане нововведення, тому що дозволяє, коли гра йде до двох перемог, дати шанс абсолютно всім проявити себе, і виявити найсильнішого.

- Якого суперника хотіли б у півфіналі?
- Я про це не думаю. На сьогоднішній день є зрозумілий суперник і конкретний - це півфіналіст Кубка України команда "Сокіл". Зараз треба всім відпочити, тим хлопцям, які залишаються тут. За збірників, які поїдуть захищати честь України у відборі на Євро, будемо вболівати і переживати. Решта будуть готуватися в плановому режимі саме до цієї гри. Хто буде в півфінальній зустрічі плей-офф, думаю, завтрашній день розставить все на свої місця.

За матеріалами Sport.ua

 
Коментарі
4. 4 .2017 (22:34) matel8378
Що б там не говорили, а в збірну викликали чотирьох ураганівців, в той час як з ХІТа, Локо, Енергії по два гравці. Ось це показник. Так, хочеться результату, але не все зразу.

4. 4 .2017 (22:35) matel8378
Залишити коментар

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.