- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган-ПНУ" стартує у "Фіналі чотирьох" студенського чемпіонату України

11 Квітня 2017 (08:20)

Одним з учасників фінальної стадії чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ є івано-франківський "Ураган-ПНУ". Дебютант чемпіонату, який у першому своєму сезоні досяг поки що найвищого для себе результату: потрапив до четвірки найкращих студентських футзальних команд України. І, вочевидь, прикарпатці не збираються на цьому зупинятись. 

Як можна зрозуміти з назви, команда "Ураган-ПНУ" входить до системи НФК "Ураган" (Івано-Франківськ), у якій вже є футзальна команда Екстра-ліги, молодіжна команда, студентська (з футболу та з футзалу), "пляжнофутбольна" та ціла низка команд у власній ДЮСШ, починаючи від дошкільнят. Тому, якщо подивитись на структуру, то можна сказати, що перед нами - цілком серйозна та амбітна команда. 

А що з себе представляє "Ураган-НПУ" на футзальному майданчику? Враховуючи те, що майже половина команди - вихованці "ураганівської" школи (а деякі з гравців навіть грають у Екстра-лізі), то можна зробити висновок, що вони мають хорошу футзальну школу, тому всілякими тактичними сюрпризами їх точно не здивувати. А от самі івано-франківці здивувати точно можуть. Тому, суперникам по "Фіналу чотирьох" треба бути готовими до цього. 

Провідними гравцями є кілька представників "Урагану". Це - Василь Кефа та Юліан Горбатий, його брат Роман Горбатий, який цей сезон провів у "Візі-Втормі", Роман Джус, який свого часу був третім воротарем в "Урагані", та Андрій Голей, який поки що не є гравцем основного складу "драконів", але його дуже активно "ведуть". За словами екс-тренера "Урагану" Івана Скіцка, це хлопець, на якого варто звернути увагу. Тому, будемо спостерігати за цими гравцями "Урагану-ПНУ". Однак, не будемо забувати і про інших представників цієї команди.

Що стосується турнірного шляху "Урагану-ПНУ", то він був цікавим у тому плані, що незважаючи на будь-яке місце, івано-франківці все одно забезпечували собі місце у плей-офф, оскільки у західній Конференції грали тільки дві команди. Тому, разом з "Львівською Політехнікою" "дракони" пройшли у плей-офф. А там на прикарпатців чекав амбітний "КНУ" з Кривого Рогу. Однак, за результатами чвертьфінального протистояння стало ясно, що криворіжцям доведеться відкласти свої амбіції на один сезон. Івано-франківська команда змогла здобути путівку до "Фіналу чотирьох" і тепер буде намагатись перевершити це досягнення. Хоча, повторимось, для дебютного сезону в чемпіонаті України серед ВНЗ "ураганівці" вже виступили дуже успішно.

З 11 по 12 квітня 2017 у Палаці Спорту "Запоріжалюмінбуд" відбудеться Фінальна частина ХVІ чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ. До квартету найкращих команд потрапили: "ЗДМУ" (Запорізький державний медичний університет); "СумДУ" (Сумський державний університет); СК "НУХТ" (Національний університет харчових техноголій, м. Київ); "Ураган-ПНУ" (Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, м. Івано-Франківськ). 

Чемпіонат України з футзалу серед ВНЗ. "Фінал чотирьох" (Запоріжжя)
11 квітня (вівторок)
півфінали
13:00 "СумДУ" (Суми) - СК "НУХТ" (Київ)
15:00 "ЗДМУ" (Запоріжжя) - "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ)

12 квітня (середа)
13:00 матч за 3-є місце
15:00 фінал

Артем Терентьєв, прес-служба ВФАС
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.