- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган-ПНУ" - у фіналі!!!

12 Квітня 2017 (09:22)

У вівторок, 11 квітня, відбулись півфінальні ігри чемпіонату України  з футзалу серед ВНЗ. За підсумками двох матчів визначились команди, які завтра розіграють три комплекти нагород. Отже, у фіналі турніру зіграють київський СК "НУХТ" та івано-франківський "Ураган-ПНУ". Відвовідно, у грі за 3-є місце зустрінуться минулорічний чемпіон "СумДУ" та запорізький "ЗДМУ".

Обидва півфінальні поєдинки видались результативними та завершилися мінімальними перемогами. У першому півфіналі столична команда "НУХТ" зуміла переламати хід поєдинку з сумським "СумДУ" і на завершальній хвилині Євген Жук реалізував 10-метровий і приніс путівку до фіналу.

В іншому півфіналі івано-франківський "Ураган-ПНУ" забив три "сухі" м'ячі до перерви, а після того, як прикарпатці забили і вчетверте, запорізька команда перейшла на гру з п'ятим польовим і зуміла відквитати два м'ячі. А за 8,8 секунд до фінальної сирени арбітри призначили неоднозначний пенальті, вилучивши при цьому "ураганівського" голкіпера Джуса, і на додачу показали другу "жовту" картку Кефі, тож івано-франківці залишиись втрьох. "Медики" реалізували шестиметровий, однак врятувати гру їм не судилося - 3:4.

СК "НУХТ" (Суми) - "СумДУ" (Суми) - 5:4 (3:4)
НУХТ: 12.Дядюнець - 22.Аксьонов, 5.Моршна, 9.Савенко, 8.Семенов, 2.Кучинський, 21.Гаркуша, 17.Мамай, 11.Є.Жук (к), 20.Смоловик, 10.Тменов, 18.Макаренко.
СумДУ: 1.Абдулаєв - 2.Бабинін, 5.Мороз (к), 8.Грибачев, 10.Мисловський, 13.Зеленський, 14.Пустовойт, 15.Зеленкевич, 23.Сорока, 24.Колесник, 25.Ігумнов, 27.Прощенко.
Голи: 0:1 Зеленкевич (3). 1:1 Є.Жук (8). 1:2 Прощенко (9). 2:2 Тменов (13). 3:2 Є.Жук (18). 3:3 Зеленський (18). 3:4 Мороз (20). 4:4 Семенов (33). 5:4 Є.Жук (40, дабл-пенальті).
Попередження: Тменов (39) - Зеленський (32), Прощенко (32), Абдулаєв (39), Мисловський (40).

"ЗДМУ" (Запоріжжя) - "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ) - 3:4 (0:3)

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.