- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Епіцентр К10 (Івано-Франківськ) - Епіцентр К44 (Бровари) - 3:3

11 Травня 2017 (14:50)

Із нічиєї розпочав боротьбу за Кубок Чорного моря івано-франківський "Епіцентр К10".

Епіцентр К10 (Івано-Франківськ) - Епіцентр К44 (Бровари) - 3:3
Кубок Чорного моря. 11 травня. 1 тур. Одеса
У "Епіцентр К10" голи забивали: Прокоп Володимир - 2, Барановський Олег.

Цікаве протистояння чекало любителів футзалу ближче до полудня. Першоліговий колектив, який представляє Івано-Франківськ, зустрічався з командою з Броварів, відомою найдосвідченішим тренером Станіславом Гончаренком.
Не так просто давалася гра К10, і за рахунок грамотних переміщень броварчани фрагментами перегравали івано-франківців. У підсумку, саме їм вдалося забити гол першими: успіх принесла класна триходівка: Андрій Ардашников - Іван Харлан - Сергій Степаненко і 0:1. Далі Степаненко класно втік до воріт суперників, пробивши в дальню стійку. Могло стати 0:2, але могло дійти і до 10-метрових: Бровари завершували тайм з п'ятьма фолами.

Підопічні Романа Ярого дуже хотіли відігратися, з початком другого тайму намагаючись розтягувати оборону суперників. Але Бровари дуже компактно захищалися, не дозволяючи наближатися до своїх воріт. І все ж Івано-Франківськ зрівняв результат: Володимир Прокоп на лівому фланзі блискавично обіграв суперника і пробив повз воротаря - 1:1.

Але не довго на табло горіли одиниці: Ігор Салтанов прорвався лівим флангом, поборовшись відразу з двома опонентами, внаслідок чого ті курйозно спіткнулися один об одного, і віддав пас Анатолію Касьяну - 1:2. Івано-Франківськ розпочав гру з «п'ятим», але тут же отримав гол у порожні ворота: Касьян - 1:3. Напруга в поєдинку тільки збільшувалася: Бровари знову зібрали п'ять фолів, а івано-франківці в одній із затяжних атак скоротили різницю: Володимир Прокоп проштовхнув м'яч у сітку - 2:3. А рівно за хвилину до фінальної сирени Олег Барановський вдало зіграв на добиванні після дальнього удару, зрівнявши результат - 3:3. По-справжньому бойова нічия!

Коментар наставника франківської команди Романа Ярого:
В першому матчі на турнірі ми зустрічались з командою з Броварів, яку очолює Заслужений тренер України Станіслав Гончаренко. Хороша обучена команда, здивували своєю витримкою в захисних діях. Нам було важко зламувати позиційний захист цієї команди. Але гра з п'ятим польовим нам вдалась і ми все таки зрівняли рахунок в грі. 3:3 - матч справжніх чоловіків. Відзначились голами Прокоп Володимир двічі (один м'яч після індивідуальних дій) та Барановський Олег. Готуємось до матчу з Харків - 3.

Сьогодні о 19:05 івано-франківці зустрінуться із третьою командою Харкова. Всього на турнірі змагається 12 команд, які розбиті на чотири групи по 3 учасники. Дві кращі команди з кожної групи виходять до чвертьфіналу змагань.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.