- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Четвертий тур відіграли без "Урагану"

23 Вересня 2010 (17:23)
Цього мід-уіку в Україні пройшли поєдинки четвертого туру чемпіонату країни з міні-футболу. У середу відпочивав тільки "Ураган", який був вільним від гри. Чотири матчі відбулися 22 вересня, а ще один поєдинок пройшов у четвер. З нулем очок у турнірній таблиці й надалі залишились дві команди - севастопольський ПФС, з яким івано-франківці зіграють у неділю, та віце-чемпіон - донецький "Шахтар".

На статус центрального матчу туру претендували два поєдинки: "Локомотив" - "Шахтар" та львівське дербі ТВД - "Тайм". Чемпіон та віце-чемпіон України дуже невдало розпочали цей сезон, відтак прганули здобути свою першу перемогу. "Тайму" це вдалось зробити завдяки дублю Максима Павленка та голу Олександра Кондратюка, на що номінальні господарі відповіли голом Тараса Кузя у порожні ворота.

 
 

Натомість гра у Харкові видалась дуже впертою. Тут "залізничники" вирвали вольову перемогу буквально на останніх секундах гри. Пропустивши першими (вже на другій хвилині рахунок відкрив російський легіонер "Шахтаря" Вадім Дяк), господарі зрівняли рахунок майже одразу після перерви, коли відзначився Євген Клочко. А перемогу "Локомотиву" приніс влучний удар Олександра Сорокіна за 20 секунд до фінальної сирени.
"Локо" залишається потенційним лідером чемпіонату, здобувши три перемоги у трьох матчах. На одне турнірне очоко більше в "Єнакієвця", котрий добився чергової перемоги. Цього разу вдома на луганським ЛТК - 5:2. У складі господарів відзначилися В.Чуднов (дубль), Турчак, Хурсов і Рудаков, за "телефоністів" забивали Ануфрієв та Стрілець.


Продовжує дивувати "Кардинал-Рівне". У середу рівненці здобули вже третю перемогу, перегравши вдома харківський "Моноліт" з рахунком 4:2. Дублями у цій грі відзначились гравці обох команд. "Ураганівець" Сергій Піддубний, який виступає в "Кардиналі" на правах оренди, та Вадим Іванов в "Моноліту". Черговий гол Михайла Волянюка дозволив йому вийти в одноосібні лідери у списку кращих бомбардирів.
Завершився четвертий тур у Севастополі, де все вирішилось на останніх хвилинах матчу. ПФС забив першим (гол на рахунку Чернієнка) і на перерву пішов у якості переможця. Однак досить швидко "Енергія" зрівняла рахунок зусиллями Рогачова, а наприкінці матчу, коли господарі вдались до гри з п'ятим польовим, Михайло Романов двічі вразив порожні ворота суперника.

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА. 4 ТУР.

"Єнакієвець" (Єнакієве) - ЛТК (Луганськ) - 5:2
Голи: В.Чуднов, 5, 28, Турчак, 11, Хурсов, 16, Рудаков, 39 - Ануфрієв, 26, Стрілець, 28

ТВД (Львів) - "Тайм" (Львів) - 1:3
Голи: Кузь, 38 - Кондратюк, 17, Павленко, 27, 38

"Локомотив" (Харків) - "Шахтар" (Донецьк) - 2:1
Голи: Є.Клочко, 21, О.Сорокін, 40 - Дяк, 2

"Кардинал-Рівне" (Рівне) - "Моноліт" (Харків) - 4:2
Голи: Басич, 29, Піддубний, 33, 39, Волянюк, 38 - В.Іванов, 9, 40

ПФС (Севастополь) - "Енергія" (Львів) - 1:4
Голи: Чернієнко, 9 - Рогачов, 24, Федюк, 34, Романов, 38, 40

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.