- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" зіграв у нічию і поступився "Соколу" у двох товариських матчах

15 Травня 2017 (15:27)

У суботу та неділю, 13-14 травня, "Ураган" зіграв два товариські поєдинки з хмельницьким "Соколом". У першому спарингу, що пройшов у спорткомплексі Коледжу фізвиховання, команди розійшлися миром - 2:2. Вже наступного дня другий матч видався більш результативним, а табло Муніципального ФОК зафіксувало підсумкові 3:5 на користь гостей.

У суботу підопічним Максима Павленка вдалося забити швидкий м'яч: на 4-й хвилині Корсун після передачі з кутового дальнім ударом відкрив рахунок - 1:0. Згодом господарі мали кілька шансів, щоб збільшити свою перевагу, однак вдало у "рамці" діяв Бакінський. Хмельничани зуміли зрівняти цифри на табло манежу КФВ на 11-й хвилині, коли Біров зреагував на потужний постріл Щербаня зі штрафного, але першим на добиванні був Зубик, який з шести метрів поцілив точіно у ближню "дев'ятку" - 1:1.

У другому таймі на майданчику розпочалися справжні "гойдалки", коли обидві команди створювали небезпечні моменти, але виручали голкіпери. Втім на 28-й хвилині після швидкої контратаки і флагового прострілу Кручек вивів гостей вперед - 1:2. Доволі швидко "дракони" зуміли відігратися: Корсуна збили на підступах до воріт "Сокола", а Шотурма чітко реалізував пенальті - 2:2.

Наприкінці поєдинку суперники активно експериментували з розіграшем п'ятого польового, намагаючись по-черзі реалізувати ігрову більшість. Ближче до успіху були підопічні Романа Ковальчика, але після помилки партнерів по команді Горбатий вибив м'яча з лінії воріт.

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "СОКІЛ" (Хмельницький) - 2:2 (1:1)

13 травня. 19:15. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання. 100 глядачів.

Ураган: Біров - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма - Коваль, Корсун, Пелех, Кефа - Горбатий, Цілик, Баланик, Микитюк, Лясковський, Швед.

Сокіл: Бакінський - Хамдамов, Шеремета-к, Мартинюк, Педяш - Зубик, Щербань, Подлюк, Кручек.

Голи: Корсун (4), Шотурма (30, пенальті) - Зубик (11), Кручек (28).

"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "СОКІЛ" (Хмельницький) - 3:5 (2:1)

14 травня. 12:00. Івано-Франківськ. Муніципальний ФОК. 50 глядачів.

Ураган: Біров (Байдак, Левандівський, 37) - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Горбатий - Коваль, Корсун, Пелех, Кефа - Цілик, Баланик, Микитюк, Швед.

Сокіл: Бакінський (Чех) - Хамдамов, Шеремета-к, Мартинюк, Педяш - Зубик, Щербань, Подлюк, Кручек - Кіт.

Голи: Зварич (15), Корсун (19), Коваль (36) - Мартинюк (13), Подлюк (26), Педяш (26), Чех (34), Зварич (35, автогол).

Вилучення: Байдак (12, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч).За матеріалами прес-служби НФК "Ураган"
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.