- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ПФС - Ураган. Анонс матчу

25 Вересня 2010 (17:14)
У неділю "Ураган" проведе свій четвертий матч цього сезону. У трьох попередніх поєдинках івано-франківці здобули дві перемоги і в дебютній грі програли "Кардиналу-Рівне". Шість очок, здобутих у матчах ЛТК та "Енергією" дозволили підопічним Сергія Гупаленка увійти у п'ятірку кращих команд. Найближчий суперник "Урагану" - севастопольський ПФС - програв усі свої три матчі, і перебуває на останньому місці у турнірній таблиці.

Однак це абсолютно нічого не значить, тим паче, що севастопольці знову гратимуть вдома, де минулого сезону суперникам ПФС було досить непросто. Для досвідченого Олега Безуглого та його нового одноклубника Сергія Кольцуна гра з "Ураганом" буде принциповою. Годі й говорити, що наставник ПФС Сергій Ожегов зробить все можливе, щоб його команда спробувала відібрати очки в івано-франківців.

 

Про недооцінку суперника підопічними Сергія Гупаленка не може й бути мови, що показав стартовий тур. Сподіваємось, висновки після поразки у Рівному "ураганівці" зробили правильні. Якщо ж звернутися до статистики взаємин, то тут все на користь "Урагану". Два минулорічні поєдинки стали справжнім бенефісом для кращого бомбардира останнього чемпіонату Валентина Цвєлих. Рекордні шість голів в одній грі у Севастополі ніхто так і не повторив, а в Івано-Франківську 11-ий номер "Урагану" відзначився ще й хет-триком. У підсумку 11:2 за сумою двох матчів на користь прикарпатців.

Ще одним плюсом для гостей став календар чемпіонату, адже 4-ий тур, що відбувався посеред цього тижня, "Ураган" пропускав. Відтак мав більше часу на відпочинок після перемоги над "Енергією" та підготовку до матчу з ПФС. Натомість севастопольці рідне місто не залишали, але за шість днів провели одразу дві гри, у яких двічі поступилися - "Кардиналу-Рівне" (3:6) та львівській "Енергії" (1:4).

 

В останній грі гості зі Львова зуміли вирвати перемогу у завершальні хвилини, коли двічі вразили порожні ворота. З приходом Олега Безуглого ПФС, як і попередні команди, у яких нещодавно грав 41-річний ветеран, також спробує підготувати якийсь "сюрприз" з виходом п'ятого польового, але тут на користь франківцям доповнення до Правил гри у футзал, що стосуються гри воротаря на майданчику. Минулого сезону "Тайм" Станіслава Гончаренка сповна використовував такий "козир", однак до нього суперники потроху адаптувались. Цікаво, що ж підготує ПФС для того, щоб зупинити переможну ходу "Урагану", який у цій парі є явним фаворитом?

Прогноз від sport.if.ua - 2:5.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.