- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Севастополі "Ураган" розгромив ПФС - 11:3

27 Вересня 2010 (13:25)

Найрезультативніший матч п'ятого туру і загалом цього чемпіонату відбувся у неділю в Севастополі, де місцева команда ПФС, яка проводить тільки другий сезон у вищій лізі, була вщент розбита івано-франківським "Ураганом". Після шести "сухих" голів у першому таймі по перерві підопічні Сергія Гупаленка, хоч і пропустили три м'ячі, але продовжили громити суперників, довівши матч до найкрупнішої в своїй історії перемоги з рахунком 11:3.

 

До своєрідного "сюрпризу" у грі ПФС з п'ятим польовим гравцем івано-франківці виявились готовими. Після того, як Андрій Сімка відкрив рахунок, севастопольці кинулись відіграватись, перейшовши на гру у більшості. Однак вже за кілька хвилин за це поплатились сповна, пропустивши до 15-ї хвилини ще п'ять м'ячів у власні ворота. На початку другого тайму господарі зуміли відграти два голи, однак буквально за дві хвилини перевага "Урагану" знову вимірювалась шістьма забитими м'ячами.

Голепад тривав аж до фінальної сирени: на реалізований Чернієнком пенальті гості з Івано-Франківська відповіли ще трьома влучними ударами, причому останню крапку у цій грі поставив 41-річний ветеран Олег Безуглий, який вразив власні ворота. У підсумку, 11:3 на користь підопічних Сергія Гупаленка, які продовжили свою переможну серію. У неділю, 3 жовтня, "Ураган" прийматиме сусідів по турнірній таблиці - "Єнакієвець", що випереджає прикарпатців на одне очко. Початок матчу 6-го туру о 14:00.

 

Чемпіонат України. Вища ліга. 5 тур.
ПФС (Севастополь) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ) - 3:11 (0:6)

26 вересня. 13:00. Спортивний зал "Металіст".
Арбітри: Кравцов (Київ), Літвінов (Донецьк).

ПФС: Руденко - Кольцун, Чепель, Безуглий, Яблонський - Алексієнко-к, Дубинюк, Чернієнко, Ліняєв.
Ураган: Ципун - Павлюк, Чепорнюк, Шотурма, Пилипів-к - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих.
Голи: Чернієнко (22, 34, з пенальті), Чепель (25) - Сімка (7, 11), Чепорнюк (9), Алексієнко (9, автогол), Шотурма (15), Цвєлих (15, 27, 37), Павлюк (26), Пилипів (40), Безуглий (40, автогол).

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.