- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Надія-Прикарпаття готується до сезону у Ворохті

31 Липня 2017 (16:49)

Дитячо-юнацька футзальна команда "Надія-Прикарпаття" проходить підготовку до нового сезону у Карпатах. Юні футзалісти готуються у Ворохті під керівництвом досвідчених тренерів: Івана Скіцка та Ярослава Ватаманюка.

Клуб створений на базі дитячо-юнацьких команд "Надія" (Братківці) та "Прикарпаття" (Коломия). В сезоні 2017/18 років планує виступати в Чемпіонаті та розіграші Кубку України з футзалу у вікових категоріях U-13 та U-15, а також змаганнях під егідою ДЮФЛІФО Івано-Франківської області.

З 26 липня діти 2003-2006 р.н. з Івано-Франківська, Тисменицького та Коломийського районів займаються в режимі щоденних двохразових тренувань, а також відпочивають в рекреаційній зоні Карпатського Національного заповідника. Керівництво клубу взяло на себе всі витрати по участі в навчально-тренувальних зборах дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

В неділю 30 липня в гості до юних прикарпатських футзалістів завітали однолітки з Турецького міста Анталія, які проходять навчально-тренувальні збори по сусідству. Захоплюючий міжнародний поєдинок звершився з рахунком 5:3 на користь української команди. Для всіх дітей в першу чергу був дуже цікавим та пізнавальним досвід спілкування з однолітками з-за кордону. 

 

Олександр Дем'янчук 

 
Коментарі
11. 8 .2017 (21:28) Vitalik
думаю,Іван Скіцко зробить з цих дітей гідну заміну урагану і дуже хотілося,щоб команда була і на дорослому рівні на чолі з Іваном,щоб доказати,хто кращий тренер в області з футзалу

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.