- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" завершив чорноморські збори

03 Серпня 2017 (10:39)

До початку чемпіонату України залишилося не так вже й багато часу, а це означає, що "ураганівці" в посиленому режимі готуються до нового сезону. "Дракони" вже провели двотижневий збір в Кароліно-Бугаз, під час якого закладали фундамент фізично-функціональної підготовки. Втомлені футзалісти вже в Івано-Франківську, насолоджуються вихідними, готуються до нових передсезонних випробувань, і тим часом діляться враженнями…

Багаторічний капітан "Урагану" Роман Кіндратів зізнається, що на Одещину їхали з одним завданням - працювати, тому докладали максимум зусиль, щоб підійти в оптимальних фізичних показниках до початку сезону. "Роботи було багато, і всі дні у нас були розплановані - ранкова розминка, дворазові тренування та теоретичні заняття. Вільного часу не було, але ми не їхали відпочивати. Тішить, що в команді панувала дружня атмосфера, всі підтримували один одного, тому труднощі долалися легше. Всі хлопці старалися, і викладались на всі сто. Радий, що ми вже вдома, бо дуже засумував за сім’єю", - розповів Кіндратів.

Задоволений зборами й новобранець Олександр Гірка, який минулий сезон провів у складі "Юні-Ламану". Каже, що звикший до морського клімату, тому процес адаптації переніс легше. "Мені сподобалося абсолютно все. Не буду приховувати, що було нелегко, бо ми багато працювали, але тренування - цікаві, насичені, серйозний підхід до роботи. Хлопці мене, як новачка, прийняли добре, завжди підтримували. Тож настрій бойовий, всі в очікуванні старту сезону", - поділився Олександр.

Голкіпер Роман Колток розповідає, що в Кароліно-Бугаз теж сповна відчув повноцінний тренувальний процес: "Чесно скажу, що такі насичені збори були вперше за мою ігрову кар’єру. Воротарі працювали у загальній групі, тому на разі відчувається втома. Справді, було важко звикати до режиму, але впевнений, що це принесе свої результати". Нагадаємо, що до Івано-Франківська 29-річний Колток повернувся після дворічної перерви, перед тим провівши в "Урагані" чотири сезони поспіль (2011-2015 рр.).

"Ми провели повноцінний навчально-тренувальний збір, який був з новими вимогами. В деяких моментах команда звикала до тренерського штабу, а ми в свою чергу - до гравців. Тобто працювали у всіх напрямках, в тому числі з дисципліною, і з адаптацією. Втім, основними напрямками були фізико-функціональна підготовка та тактичні дії. Наприкінці зборів організували спаринг, який дав змогу зі сторони подивитися, що ще треба вдосконалювати", - розповів другий тренер команди Тарас Панчук.

"По приїзду в Івано-Франківськ зробили відновлююче тренування - пробіжка та сауна, а далі у хлопців триденний відпочинок. Розпочинаємо у п’ятницю, 4 серпня, і працюватимемо в рамках тижневих мікроциклів", - підсумував Тарас Мирославович.

Отож, навчально-тренувальні збори на чорноморському узбережжі - позаду. Однак, це тільки один із етапів підготовки до сезону, тож далі буде… Зазначимо, що до кінця літа "ураганівці" зіграють у двох традиційних турнірах - у Хмельницькому (15-19 серпня) та Львові (30 серпня - 2 вересня).

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.