- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Продексім (Херсон) - 4:5. Товариський матч

30 Серпня 2017 (16:56)
Товариським матчем "Ураган" - "Продексім" у Львові 30 серпня стартував традиційний футзальний турнір "Кубок Львівщини-2017". Чинний чемпіон України зумів переламати хід поєдинку, програючи після першого тайму 0:2, і в підсумку здобув вольову мінімальну перемогу 5:4.
 
Наставник івано-франківців дав можливість відпочити у цьому спарингу досвідченим лідерам - Кіндратіву, Сімці, Шотурмі і Колтку. Місце у воротах "драконів" зайняв номінально третій воротар 20-річний Левандівський, чимало ігрового часу отримали молоді новачкиЗеленкевич і Гірка, а от ще один новобранець Тарасович через хворобу залишився в Івано-Франківську.
 
Натомість наставник херсонців Ігор Москвичов вирішив перевірити у справі усіх своїх гравців, окрім одного з новачків - бразильського легіонера Роніньо. На майданчик у "Продексіму" виходили повноцінні три четвірки та ще два гравці, а ворота по-черзі захищали усі три голкіпери. І лише Савенко у підсумку залишився "сухим".
 
 
Незважаючи на безліч небезпечних моментів, рахунок у матчі було відкрито наприкінці першого тайму, причому на 19-й хвилині "Ураган" зумів відзначитись двічі. Спершу Корсун випередив захисника і голкіпера, у падінні проштовхнувши м'яча повз Холошу. А за кілька секундГорбатий прямим ударом зі штрафного подвоїв перевагу івано-франківців - 2:0.
 
На початку другого тайму після розіграшу ауту Калуков один м'яч відквитав, а на 28-й хвилині Свірідов дальнім ударом зрівняв цифри на табло - 2:2. Далі гравців херсонської команди вдало  використали помилки молодих "ураганівців" в обороні і впродовж всього двох хвилинВолянюк, Шпигар і той же Свірідов зробили рахунок 5:2 на користь "Продексіму".
 
Щоправда, майже одразу Швед дальнім ударом з лівого флангу зумів "пробити" кращого голкіпера Екстра-ліги минулого сезону Ципуна, а наприкінці поєдинку підопічні Максима Павленка вдало розіграли "п'ятого" польового, і на 39-й хвилині Зварич подарував надію "драконам" - 4:5. Та все ж, зрівняти рахунок і вирвати бодай нічию у цьому спарингу "Урагану" не вдалося.
 
 
Далі на "Кубку Львівщини-2017" обидві команди чекатимуть вже офіційні поєдинки. Суперниками "Продексіму" у групі В будуть"Кардинал-Рівне" та одеський "Епіцентр К Авангард". Натомість "Ураган" у четвер і п'ятницю проведе матчі з "Інбев-НПУ" та львівською"Енергією" відповідно.
 
Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган".
 
Товариський матч
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ПРОДЕКСІМ" (Херсон) - 4:5 (2:0)
 
Ураган: Левандівський - Горбатий, Швед, Корсун, Пелех - Микитюк, Зварич, Кефа, Цілик - Гірка, Зеленкевич.
Продексім: Савенко (Холоша, 14; Ципун, 27) - Фетько, Бессалов, Кісельов, Калуков - Скорий, В.Чуднов, Волянюк, Ланко - Федорченко, Свірідов, Шпигар, А.Чуднов - Бербенцев, Власович.
Голи: Корсун (19), Горбатий (19), Швед (35), Зварич (39) - Калуков (23), Свірідов (28, 34), Волянюк (33), Шпигар (34).
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.