- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" з крупним рахунком поступається "Соколу"

23 Вересня 2017 (14:53)

Підопічні Максима Павленка з крупним рахунком поступились на виїзді хмельницькому "Соколу" в матчі другого туру Екстра-ліги.

"Сокіл" (Хмельницький) – "Ураган" (Івано-Франківськ) 6:1

Голи: Педяш (15, 22, 34, 36, 40), Корсун (31, аг.) – Пелех (17)

"Сокіл": Бакінський – Хамдамов, Шеремета, Лисенко, Педяш – Подлюк, Кручек, Щербань, Кіт – Мартинюк.

"Ураган": Біров – Кіндратів, Горбатий, Корсун, Пелех – Микитюк, Сімка, Зварич, Цілик – Кефа, Швед.

Попередження: Подлюк (29) – Корсун (23)

Вилучення: Корсун (39, друге попередження)

Коли у рамках чемпіонату чи Кубку України зустрічаються команди з Хмельницького та Івано-Франківська, то це завжди означає, що на глядачів чекатиме безкомпромісний та цікавий поєдинок. І такі сподівання були на нинішнє побачення "соколят" та "драконів". Однак, не все сталося так, як гадалося.

Рахунок першого тайму (1:1) давав надію на те, що і у другій половині матчу команди подарують безкомпромісну гру, а нічия тоді буде логічним результатом. Однак, іншої думки був "Сокіл", який у другому таймі буквально влаштував бенефіс. А конкретно – був бенефіс імені одного гравця: Олександра Педяша. До свого голу в першому таймі лідер "Сокола" додав ще чотири у другій 20-хвилинці, оформивши пента-трик. Фактично Педяш самотужки зробив результат. Додати сюди ще автогол Корсуна, для якого цей матч навряд чи запам’ятається чимось позитивним, і у підсумку ми маємо таку картину – 6:1 на користь "Сокола".

Таким чином, "соколята" після двох турів здобули дві розгромні перемоги, і цей старт підопічних Романа Ковальчика дійсно вражає. А от "Урагану" доведеться серйозно розібратись у причинах свого невдалого старту – дві поразки у двох стартових матчах чемпіонату стали суттєвим ляпасом по амбіціях "драконів"

За матеріалами прес-служби АФУ

 
Коментарі
23. 9 .2017 (18:51) Фан
Ваню Скіцька треба назад повернути і то як найскорше

23. 9 .2017 (22:14) libero
позор!!!! з цією командою максимум 4-6місце....треба пів команди розпустити разом з тренером і взяти нормальних футзалістів!

24. 9 .2017 (11:20) Mr. Acid
Ураган створював моменти. І для себе і для "Сокола"

24. 9 .2017 (11:42) Luchano Pavarotty
Знов голи забивати не можуть,по ходу тут питання до школи Урагану.

24. 9 .2017 (13:49) Mr. Acid
До речі, після зміни тренера, стало доброю традицією після поразок післямови чекати добрих три дни

24. 9 .2017 (17:03) Vitalik
ну післямова вже є на сайті урагану,цікавіше було прочитати передмову до матчу,ось невелика цитата Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану": - Перш за все, хочу вибачитися перед вболівальниками "Урагану", перед керівництвом клубу, перед всіма, хто вірить в нашу команду за ту гру, яку ми продемонстрували минулої суботи. Нам були необхідні стартові очки, а з таким відношенням не можна підходити до матчів Екстра-ліги… Висновки зроблені! Тому я впевнений, що до кінця чемпіонату такої безвольної, безхарактерної гри у виконанні "Урагану" ми більше не побачимо.

24. 9 .2017 (17:03) Vitalik
Виходить пусті слова,точно пора тренера міняти

25. 9 .2017 (08:54) YURA
Про задачі на сезон навіть ніхто неговорить !

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.