- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" розділив очки з "ІнБев-НПУ"

30 Вересня 2017 (13:41)

Івано-франківський "Ураган" у домашньому матчі 3-го туру Екстра-ліги зіграв у результативну нічию з "ІнБев-НПУ".

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "ІнБев-НПУ" (Житомир/Київ) 3:3

Голи: Сімка, 2, Микитюк, 3, Кіндратів, 32 - Дзюба, 5, 35, Литвиновський, 32

Попередження: Сімка, 17 - Бакум, 11

Вилучення: Горбатий, 35

30 вересня 2017 року. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання – 12.00.

Арбітри: П. Кравцов, В. Дзюра (обидва – Рівне), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)

Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: О. Банасько (Київська обл.)

Для "Урагану" домашній поєдинок проти "ІнБев-НПУ" мав стати якщо не моментом істини, то бодай би першим кроком до виправлення ситуації, в яку потрапили підопічні Максима Павленка після двох стартових турів чемпіонату. І свої наміри "дракони" показали на 3-й хвилині, коли повели 2:0 після ударів Сімки і Микитюка, які стали несподіванкою для воротаря гостей.

Втім, "ІнБев-НПУ" дуже швидко відповів. По-перше - наставник гостей Валерій Директоренко замінив Сухова на Соколовського. А по-друге - Віталій Дзюба, як справжній капітан, забив гол, який не тільки скоротив рахунок до мінімуму, а і додав упевненості партнерам по команді.

Після цього гольового початку обидві команди трохи знизили темп, але іноді все-таки "вибухали", внаслідок чого створювались небезпечні моменти як біля воріт Соколовського, так і біля володінь Колтка. Останньому, до речі, довелось попрацювати наприкінці першого тайму, коли "ІнБев-НПУ" мав дві реальні нагоди, щоб зрівняти цифри на табло.

Другий тайм довгий час проходив майже в ідентичному ключі, але було зрозуміло, що будь-яка зміна рахунку одразу підніме градус гри. Тільки це сталося вже на 32-й хвилині. Спочатку красень-гол вдався капітану іванофранківців Кіндратіву. Але тут же Литвиновський знову скоротив рахунок до мінімального - 3:2.

А на 35-й хвилині стався, мабуть, ключовий епізод матчу. У власному штрафному м'яч влучив у руку Горбатому, який отримав червону картку, а у ворота "Урагану" був призначений пенальті. Під цей шестиметровий вийшов Левандівський, але впоратися з ударом Дзюби він не зміг - 3:3. Як виявилося, гол капітана "ІнБев-НПУ" став останнім у цьому поєдинку, і об’єднаній команді вдалося вивезти нічию з Івано-Франківська.  

За матеріалами АФУ

 
Коментарі
30. 9 .2017 (21:39) Mr. Acid
Так рванули, що й не спиниш!...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.