- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" вирушає в Одесу

06 Жовтня 2017 (21:00)

В рамках матчу четвертого туру Чемпіонату України івано-франківський "Ураган" бере курс до Одеси, де найближчої суботи, 7 жовтня, зустрінеться з "Юні-Ламаном".

13:00 "Юні-Ламан" (Одеса) - "Ураган" (Івано-Франківськ)

Арбітри: Якимишин (Львів), Макаренко (Радомишль). Спостерігач арбітражу: Дребужан (Мукачево)

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Якби хтось сказав перед стартом чемпіонату, що після трьох турів "Юні-Ламан" в турнірній таблиці буде вище "Урагану", ми б запитали - вище це де? Вище першого місця? "Дракони" обігравали всіх підряд, "транспортники" всім програвали. А тепер в активі "Юні-Ламана" чотири очки (після поразки від ХІТа пішли нічия з "Продексімом" і перемога над земляками з "Епіцентру К Авангард"), в активі "Урагану" - тільки одне (поразки від "Титана" і " Сокола ", нічия з" ІнБев-НПУ "). Але і в цьому матчі поставимо на "Ураган", хоча вже тричі івано-франківці нас підводили. Чому?

Тому що в цьому матчі точно не зіграє капітан і лідер "помаранчевих" Максим Коптєв, який пропускає матч через дискваліфікацію, зароблену в минулому турі. Не применшуючи гідності інших гравців команди, занадто багато значить Коптєв для нинішнього "Юні-Ламана".

У "Урагану", навпаки, повертається в стрій дискваліфікований Корсун, а якщо ще встигне відновитися Шотурма, який пропустив через травму три останні матчі, то "дракони" вийдуть на паркет в Одесі в оптимальному складі. "Прокинувся" в минулому турі Андрій Сімка, як завжди, заряджений на боротьбу Роман Кіндратів, а тому гості в цьому матчі виглядають явними фаворитами.

Ставимо на "Ураган", але пам'ятаємо, що одним фаворитам "Юні-Ламан" в цьому чемпіонаті вже не програв.

За матеріалами Аматорський футзал України

ПЕРЕДМОВА

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Весь тиждень тренуємось у робочому режимі, вже можемо розраховувати на людей, які були травмовані і готові допомогти команді. Мова поки йде про Андрія Цілика, Шотурма ще в процесі відновлення. Наігруємо різні варіанти "четвірок" для того, щоб підсилити гру, дуже хочемо перемогти і втілити в грі те, над чим працювали на тренуваннях.

- Які зміни відбудуться в "квартетах"?
Шкода, що поки не можемо збалансувати "четвірки", пробуємо експерименти, це своєрідне випробовування команди, але вірю, що всі гравці здатні приносити користь. Тому, думаю, нам вдасться замінити Юліана Горбатого в його "квартеті".

- Чи очікувати на якісь кардинальні ротації, про які говорили після матчу з "ІнБев-НПУ"?
Кардинальних змін найближчим часом не передбачається. Працюємо над різними взаємодіями в "четвірках", щоб могли реалізувати різні види тактики.

- Як психологічно налаштовуватимете хлопців?
З кожною грою кількість мікроепізодів зростає, це і боротьба за позицію, і силова боротьба, і перевага по ударах, по числу стандартних положень. Тому від того, настільки нам швидко вдасться поправити реалізацію і залежить наша психологічна впевненість, працюємо над цим, виконуємо багато вправ над завершенням атаки, чого нам бракує в останніх матчах.

- Знаєте, як знайти "ключ" до суперника"?
"Юні-Ламан" зіграв у нічию з "Продексімом", тому цей результат заслуговує на те, щоб налаштовуватися по-максимуму. Рівень чемпіонату став більш середнім, немає явних фаворитів, аутсайдерів, тому кожна команда здатна піднести сюрпризи, тож налаштовуємось на серйозну боротьбу, адже це вже не той новачок, що був того сезону.

За матеріалами прес-служби НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.