- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" обіграв "Юні-Ламан"

07 Жовтня 2017 (15:13)

У суботу, 7 жовтня, івано-франківський "Ураган" виборов перемогу в матчі четвертого туру Екстра-ліги на виїзді проти одеського "Юні-Ламана".

"Юні-Ламан" (Одеса) – "Ураган" (Івано-Франківськ) 2:7

Голи: Циня, 3, 13 - Корсун, 4, Микитюк, 13, 40, Кіндратів, 18, Цілик, 19, 25, Зварич, 38

Попередження: Зварич, 12

"Юні-Ламан": Зеленчук (Кудімов, 21) - В. Циня, Долгорук, Шамотій, Чумак - Якубець, Захарян, Фещенко, Байцур - Севрук.

"Ураган": Біров - Микитюк, Сімка, Зварич, Цілик - Кіндратів, Зеленкевич, Корсун, Пелех - Гірка, Швед.

7 жовтня 2017 року. Одеса. Спорткомплекс СКА – 13.00.

Арбітри: І. Якимишин (Львів), О. Макаренко (Радомишль), Є. Гордієнко (Одеса)

Хронометрист: О. Діденко (Одеса). Спостерігач арбітражу: С. Дребужан (Мукачеве)

Нарешті у четвертому турі Екстра-ліги івано-франківський "Ураган" потішив своїх вболівальників першою перемогою у поточному сезоні. Після стартового "затишшя" у попередніх турах під гарячу руку "драконів" потрапив одеський "Юні-Ламан". Причому, ця звитяга для гостей виявилася вольовою.

Першими відкрили рахунок господарі паркету, що зусиллями Цині запалили 1:0 на табло спорткомплексу СКА. Один оберт секундної стрілки вистачило гостям, щоб зрівняти рахунок - Корсун відновив статус-кво. На 13-ій хвилині матчу команди обмінялись влучними ударами. Спочатку Микитюк вивів "Ураган" вперед, а за кілька миттєвостей Циня оформив дубль - знову нічия 2:2.

Далі на радість франківським вболівальникам забивали лише "ураганівці". У першому таймі переможний почин заклали Кіндратів і Цілик, тоді як у другому влучні постріли того ж Цілика, Зварича і Микитюка поховали надії одеситів на позитивний результат - 2:7.

Розгромна перемога у звітному матчі дозволила "Урагану" піднятись одразу на три сходинки догори - тепер в активі франківців чотири залікові бали і шоста позиція у турнірній таблиці Екстра-ліги.

За інформацією сайту "Футбольний Франківськ"

 
Коментарі
7. 10 .2017 (17:32) Luchano Pavarotty
Класно!Переможний склад не міняють!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.