- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган – Єнакієвець 7:1. А чи потрібні бразильці?

04 Жовтня 2010 (13:52)

Вчора у Івано-Франківську футзальний клуб «Ураган» в рамках 6-го туру приймав у себе вдома сусіда по турнірній таблиці – «Єнакієвець».  Цей матч відбувався найпізнішим у турі, якщо не брати до уваги протистояння Енергія – Тайм, яке перенесене на 13 жовтня. Власне, виходячи на майданчик обидві команди знали про те, що у разі перемоги хтось з них вийде на 2-гу сходинку турнірної таблиці, тому мотивації було хоч відбавляй.

До того ж родзинкою цього поєдинку був той факт, що у графі «поразки» у гостей досі красиво стояв нуль і саме франків ці могли стати тою командою, яка б позбавила східняків цієї «сухості». Забігаючи наперед, можна сказати, що це підопічним Гупаленка вдалося. Незважаючи на те, що першими відкрили рахунок саме гості – на восьмій хвилині відзначився Замятін, весь хід гри контролювала тільки одна команда – і це був «Ураган». Ще до перерви Шотурма, Цвєлих, Ярий та Чепорнюк розклали усе по поличкам , відправивши гостей у роздягальню з рахунком 1:4.

Після перерви гості вирішили будь-що відігратися і перші хвилини почали грати першим номером на полі, але у воротах «Урагану» чудеса творив Кирило Ципун. Фантастичні сейви і відбиті у шпагатах удари вселили впевненість у партнерів, які відчули фізичну втому гравців «Єнакієвця» і раз по раз тікали у швидкі відриви з чисельною перевагою.  Саме у таких ситуаціях Шотурма, Цвєлих та Чепорнюк у другому таймі оформили свої дублі, довівши рахунок до непристойного 7:1.

Тепер «Ураган» став найрезультативнішою командою ліги – на його рахунку 27 забитих м’ячів і трійка наших гравців очолює список голеадорів: Цвєлих – 6 голів, Сімка та Шотурма по 5.

Але сподобався не тільки результат вчорашньої гри, а й сама гра. Господарі виходили на майданчик єдиною командою і чітко відпрацьовували усі задачі: і чітку гру в обороні і контроль м’яча і швидкі відриви у контратаку.  Зважаючи на це виникає резонне запитання, а чи потрібні «Урагану» бразильці, адже поки що франків ці поступили тільки лідеру першості – команді Кардинал-Рівне, яке «темною конячкою» увійшла у сезон і поки що лідирує.

Наразі у таблиці цікава ситуація – фаворити турніру явно не знайшли свою форму і у Шахтаря з Таймом наразі тільки по одній перемозі. Це свого роду фора іншим колективам, які можуть нею скористатися.

Свій наступний матч «Ураган» проведе у гостях проти харківського «Моноліта» 9-го жовтня.


"УРАГАН" (Івано-Франківськ)- "ЄНАКІЄВЕЦЬ" (Єнакієве) - 7:1 (4:1)

Ураган: Ципун - Павлюк, Чепорнюк, Шотурма, Пилипів-к - Валенко, Сімка, Ярий, Цвєлих - Кіндратів.
Єнакієвець: Мельник - Замятін-к, Хурсов, Нестерук, Доманський - Сільченко, Турчак, В.Чуднов, Богатих - Рудаков, Коробка.
Голи: Шотурма (10, 40), Цвєлих (13, 34), Чепорнюк (20, 28), Ярий (17) - Замятін (8).
Попередження: Пилипів (16) - Замятін (12), В.Чуднов (26), Сільченко (36).

 

Фото: НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.