- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" готується до "енергетичного" дербі

13 Жовтня 2017 (18:20)

У суботу, 14 жовтня, івано-франківський "Ураган" прийматиме на домашньому майданчику львівську "Енергію".

"Ураган" (Івано-Франківськ) – "Енергія" (Львів)

14 жовтня 2017 року. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання – 12.00.

Арбітри: Г. Гора, Ю. Кондратьєв (обидва – Київ), П. Липецький (Івано-Франківськ)

Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: С Кравцов (Київ)

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

П’ятий тур стартує поєдинком, який, в принципі, мав би його закривати та стати вишенькою на торті. А саме – "енергетичним" дербі.

Мабуть, не варто зайвий раз казати, наскільки принциповим воно є як для "Урагану", так і для "Енергії". Отже, в Івано-Франківську буде битва, яка для обох команд буде надважливою. "Ураган", після того, як у минулому турі нарешті зміг розжитися перемогою, підходить до дербі у дуже хорошому настрої, що з психологічної точки зору є дуже важливим.

А от що стосується "Енергії", то це "енергетичне" дербі буде важливе в плані надбання зайвої впевненості, яка необхідна "зелено-білим" під час нинішньої перебудови, про яку говорив Валерій Легчанов. Що це означає? Тільки те, що перемога потрібна обом командам, і за неї вони в очному протистоянні битимуться до кінця.

За матеріалами прес-служби АФУ

ПЕРЕДМОВА

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Ми нарешті здобули перемогу в Одесі, тому настрій у команди хороший, трішки стало легше у психологічному плані. Тим не менше, попереду ще багато роботи та викликів. Найближчий іспит, який нас чекає, – це гра проти "Енергії". Незважаючи на склади обох команд, статусу матчів, поєдинки між нами завжди проходять з підвищеним інтересом. Це наше галицьке дербі, до котрого ми підходимо з повною серйозністю. Очікуємо на супротив зі сторони своїх опонентів, що це буде гра характерів, гра помилок – хто менше помилиться, той матиме перевагу. Вірю, що за цей тиждень, що ми провели перед суботнім матчем, гравці зробили правильні висновки. Аналізуючи команду суперника, ми бачили їхні слабкі сторони, якими треба максимально скористатися, в той же час треба використати наші сильні сторони, щоб здобути перемогу.

- У складі "Енергії" ви забили найбільше голів "Урагану", чи можете пригадати якісь кращі матчі в історії "енергетичних" протистоянь?
Найбільш потужні були дербі в матчах плей-офф сезону 2010/11 років, коли "Ураган" здобув чемпіонство. То був матч потужних гравців, тоді було багато легіонерів, тому за напругою, якістю, найбільше запам’ятався фінал. Між "Ураганом" та "Енергією" завжди з першої і до останньої хвилини йде справжня чоловіча боротьба – боротьба не програти кожен мікроепізод, боротьба за перевагу у рахунку.

- Це буде протистояння не лише команд, а ще й тренерів?
У мене з Валерієм Легчановим абсолютно нормальні відносили, адже багато років ми провели разом в одній команді. На разі ми очолюємо різні колективи, які ставлять перед собою максимальні завдання. Вже гравці на полі мають реалізувати задачі тренера, маю надію, що ми будемо переконливіші.

- Яка наразі кадрова ситуація в "Урагані"?
Повертається Юліан Горбатий після дискваліфікації, тому зростає варіативність в "четвірках". Думаю, в суботу зможемо все продемонструвати. Щодо Шотурми, то за прогнозами лікарів він на останньому тижні відновлення, тож очікуємо, що в загальній групі він буде надолужувати те, що пропустив.

- Який психологічний клімат в команді? Перемога додала впевненості?
У нас не було завдання стати чемпіонами вересня, є завдання пройти перший раунд плей-офф, щоб далі можна було б говорити про медалі. Безумовно, в кожної команди є спади, і періоди, коли команда демонструє яскраву видовищну гру. Я вірю, що кращі матчі "Урагану" - попереду. Триває регулярний чемпіонат, в якому треба до автоматизму доводити напрацьоване на тренуваннях. Маю надію, що з кожною грою зростатиме впевненість, а здобуватиметься вона якраз перемогами.   

- З тактикою на гру визначилися?
"Ураган" грає вдома, для своїх вболівальників, тому відсиджуватися в захисті ми не збираємося, а володіти перевагою можна тільки за рахунок активних дій.

Ігор КОРСУН, гравець "Урагану":
- Назва матчу "Ураган" - "Енергія" вже сама за себе все говорить! Це - західноукраїнське дербі, це завжди - матч туру, до якого прикута увага вболівальників. "Енергія" - сильний суперник, який останні роки завжди в числі призерів вітзичняного футзалу, тому налаштовуємося на хорошу гру. Настрій у всіх виключно бойовий.

Хочу подякувати нашим вболівальникам за підтримку, можливо, не завжди ми виправдовували їх очікування, але хочу, щоб вони і надалі вірили в нас, а ми в свою чергу робитимемо все, щоб показувати хорошу гру.

За матеріалами прес-служби НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.