- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Кардинал-Рівне. Післямова

12 Листопада 2017 (09:56)

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер "Кардинал-Рівне":
- Насамперед, зазначу, що гра була рівна. Не можна сказати, що ми були сильнішими за "Ураган", але, можливо, переграли суперника в плані тактики. Коли треба було - ми десь "сушили" гру, моментами "прихвачували", правильно оборонялися. Хоча були епізоди, де ми не "розбиралися", і давали шанси "Урагану", але вони цим не скористалися, вже виходячи зі своїх внутрішніх обставин. Те що ми давали ці шанси, пов’язано з тим, що у нас з’явилися нові гравці, і ще не всі розуміють, що від них хочуть, але це нормальний робочий процес. Яким би не був результат сьогоднішнього матчу, я завжди дивлюся на перспективу. Але однозначно, що повернення Михайло Волянюка - велика допомога команді. Воротар також почав реалізовувати свої аванси. Дай Бог, незабаром Новак стане в стрій, і в нас, думаю, буде потужний колектив.. Тож, в цілому, я задоволений.

- Цей матч став заключним у першому колі "регулярки", які підсумки?
Зазвичай, ми стартуємо невдало, і так виходить, що наша команда додає вже по ходу чемпіонату. До того ж, постійно доводилося будувати новий склад. Це перший сезон, коли залишилися ключові гравці - Новак, Фаренюк, Мануйленко, Концеба, долучився Валерій Власович, яким не можу натішитися. Це той гравець, який ідеально нам підходить своєю філософією, тими міні-футбольними задатками, які нам потрібні. І таке враження, що він в "Кардиналі" завжди був. Щодо Волянюка, то він завжди вносить свою "родзинку" в гру нашої команди. Тож цей сезон стартували ми непогано, набрали очки. Ще два травмовані гравці, очікуємо на їх відновлення. Маємо надію, що буде ще краще!

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Перш за все, хочу вибачитися перед вболівальниками, перед людьми, які вірять в нашу команду і очікують на значно кращі результати, на значно кращу гру. На жаль, не вдається нам ще досягти такого стану, який би відповідав тих вимогам і завданням, які стоять перед командою. Знову підвела реалізація гольових моментів - створюємо багато, забиваємо мало. А ті голи, які ми пропустили, ми за них попереджали… Насамперед, має бути відповідальність у діях в захисті, а виходить, що без комбінацій нам просто забивають голи…

- Як оцінюєте гру трьох "четвірок"?
Намагалися підтримувати високий темп за рахунок змін "квартетів", на жаль, не вдалося це зробити. Перша "четвірка" була нарешті у повному складі, але ту гру, яку продемонстрував і Шотурма, і Зварич, і Цілик… Це їх ставлення до роботи. Дуже важко розраховувати на результат, коли є такі дії, і порушуються елементарні футбольні закони. Будемо переглядати склади "четвірок", і боротися до кінця. Опускати руки не потрібно, треба боротися за себе, за честь клубу. Якщо потрібна буде ротація, то вона неодмінно відбудеться. Гравці повинні виходити на майданчик, і розуміти, що вони захищають честь клубу, честь міста. За таким результатом, і таким ставленням, далі це продовжуватися не може. Будемо шукати причини...

Джерело
 
Коментарі
12. 11 .2017 (11:31) Mr. Acid
Цікаво буде подивитися на Візу та Епіцентр на фоні Шотурми, Зварича і Цілика )

12. 11 .2017 (11:50) Vitalik
сумняк,догралися,найгірший сезон в історії,оце 15-річчя відзначили)
12. 11 .2017 (11:48) Mr. Acid
Чи то на Шотурму, Зварича і Цілика на фоні першої ліги... )

12. 11 .2017 (11:55) Vitalik
цікаво думку Бубена про це все послухати

12. 11 .2017 (12:11) Mr. Acid
а куди Корнєєв дівся? Чи я щось пропустив?

12. 11 .2017 (12:53) 65
Може все таки причина у тренері? і тренерському штабі,команда ще так паршиво не починала і взагалі не грала,якщо немае розуміння між гравцями і тренером,я думаю останьому потрібно зрозуміти і піти,зробивши висновки.Дякую
12. 11 .2017 (12:54) Mr. Acid
будь-ласка

12. 11 .2017 (13:03) 65
пацан не хами

12. 11 .2017 (18:50) УРАГАН СУПЕРФАН
Хотів на прес-конференції спитати Павленка про відставку , але коли він почав гнати на гравців , я зрозумів , що він сам не піде .
12. 11 .2017 (23:26) Mr. Acid
Ну, якщо не на пресконференції - то на грі. Хіба не для того існують фан-клуби, щоби організовувати перфоменси, в тому числі із закликами до відставки. Так що вперед, чекаємо банерів та кричалок

13. 11 .2017 (19:43) 65
Все правильно,потрібно боротись за своіх пацанів і за свій клуб

14. 11 .2017 (21:23) Vitalik
та з Павленком все ясно було,що сам не піде,коли ще з перших турів шукав смішні відмазки,типу не всі гравці ще розуміють,що від них вимагають,напевно засильно розумний тренер))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.