- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Кубок Галичини-2010». Івано-Франківськ чекає гостей

06 Жовтня 2010 (11:38)

З 20 по 23 жовтня  у Івано-Франківську відбудеться Міжнародний турнір з міні-футболу «Кубок Галичини 2010».

Івано-Франківськ третій рік поспіль прийматиме "Кубок Галичини". Чинний володар трофею, НФК "Ураган", вже тричі святкував перемоги - в 2005, 2008 і 2009 роках. По два рази переможцями ставали львівські ТВД (2002, 2003) і "Енергія" (2004, 2006). У 2007-му володарем "Кубка Галичини" став "Тайм".

Міні-футбольний турнір під назвою "Кубок Галичини" був започаткований у 2002 році. Впродовж шести років змагання проводилися на теренах Львівщини, де збиралися футзальні команди з різних міст України, серед яких були тодішні господарі ТВД (Львів), "Олександр" (Харків), "Енергія" (Чернігів), "Будівел" (Дніпропетровськ), "Вікторія" (Черкаси), МФК "Рівне", львівські "Тайм", "Кардинал" і "Золотий Лев", "Ураган" (Івано-Франківськ), "Титан" (Макіївка).

За тривалий час існування турніру лише у 2009 році він набув статусу міжнародного. І вже відтоді започаткована хороша традиція запрошувати не лише українські, але й закордонні команди.

Планується, що у цьогорічному турнірі з міні-футболу «Кубок Галичини 2010» візьмуть участь 6-8 команд з України та сусідніх держав.

Також визначений призовий фонд турніру. Команда-переможець турніру нагороджується перехідним Кубком Галичини, Кубком переможців 2010 року, дипломами та грошовою премією у розмірі 2000 Євро. Команда, яка зайняла друге місце, нагороджується кубком, дипломом та грошовою премією у розмірі 1200 Євро. Команда, що посіла третє місце, нагороджується кубком, дипломом та грошовою премією у розмірі 800 Євро. Команди-учасниці турніру нагороджуються спеціальними призами та дипломами.

Жеребкування турніру буде проведене організаторами 15 жовтня 2010 р. Процедура жеребкування, а також прес-конференція за участю тренерів команд та організаторів відбудеться в онлайн-трансляції, яку можна побачити на спеціальній сторінці турніру на сайті www.uragan.if.ua.

Програма турніру:
19 жовтня (вівторок) - Приїзд учасників. Тренування команд.
20 жовтня (середа) - Урочисте відкриття турніру. Матчі в групах.
21 жовтня (четвер) - Матчі в групах.
22 жовтня (п'ятниця) - Матчі в групах.
23 жовтня (субота) - Матчі за 7, 5, 3 місця. Фінал. Урочисте закриття турніру.

Міжнародний міні-футбольний турнір «Кубок Галичини» проходитиме у оновленому залі Коледжу фізичного виховання.

 
Коментарі
6. 10 .2010 (11:54) Гість
А почом квитки будуть?
7. 10 .2010 (14:04) Гість
вхід буде вільний

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.