- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Популярність міні-футболу серед дітей зростає

06 Жовтня 2010 (13:43)

Чи користується сьогодні популярністю серед дітей такий вид спорту як футзал.  Відповідь проста і лаконічна – «так».

«Популярність дуже велика. Люди влюбилися в міні-футбол, особливо діти, тому популярність зростає з кожним роком. Майже щодня до мене телефонують, цікавляться тренуваннями. Приходить багато новачків. Тому тепер ведеться робота не за кількість, а за якість. Тренерам одразу видно, чи має дитина перспективи грати в міні-футбол, чи просто відвідуватиме заняття.

Ми притримуємося такої думки: нехай буде менше дітей, але якість буде краща. Тоді ми точно знатимемо, що зробимо з наших вихованців  перспективних футзалістів », - каже головний тренер ДЮСШ НФК «Ураган» Іван Скіцко.

Але тренерський склад не зупиняється і продовжує вишукувати талановитих дітей, які мріють стати високопрофесійними футзалістами. 

Займатися у школі можуть діти різного віку. У дитячій спортивній школі є чотири вікові групи: 2002-2005рн., 1999-2001рн., 1997-1998р.н., 1996-1995р.н..

Особливих вимог до потенційних футзалістів немає. Лише прагнення не просто грати в міні-футбол, а наполегливо виконувати завдання тренерів протягом кожного заняття, щоби стати хорошим гравцем і в майбутньому потрапити до основного складу НФК «Ураган». Також діти молодшої вікової групи повинні надати довідку по стан здоров’я, а діти старшої вікової групи мають пройти огляд у диспансері.  

З дітьми працюють професійні тренери, у минулому хороші футзалісти. Так, тренерський штаб очолює головний тренер ДЮСШ НФК «Ураган» Скіцко Іван Васильович, тренери: Слободян Володимир Ярославович, Мельниченко Дмитро Васильович, Ткачук Михайло Васильович.

Заняття з міні-футболу проводяться:

Група 2002-2005р.н. – ЗОШ №15, понеділок і середа о 16:00;

Група 1999-2001р.н – спортзал «Беркут» по вул. Дудаєва, 18, понеділок та четвер з 15:00 до 18:00, субота з 9:30 до 12:30;

Група 1997-1998р.н. – спортзал «Беркут» по вул. Дудаєва, 18, понеділок та четвер з 15:00 до 18:00, субота з 9:30 до 12:30;

Група 1996-1995р.н. – спортзал «Беркут» по вул. Дудаєва, 18, понеділок та четвер з 15:00 до 18:00, субота з 9:30 до 12:30.

Командний автобус відвозить дітей на тренування і потім доставляє додому, тому хвилюватися за наймолодших батькам не доведеться.

З 2010 року заняття у ДЮСШ НФК «Ураган» є платними. Вартість міні-футбольних занять у ЗШ №15 становить 70 грн./міс, у спортзалі «Беркут» - 50грн./міс.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою:

вул. Індустріальна, 34

тел.: 52-30-72 або 066 148 69 06 (Скіцко І.В.)

Або пишіть на електронну адресу: uragan@oe.if.ua або NFK_URAGAN@ukr.net  

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.