- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" прийматиме лідера

24 Листопада 2017 (23:25)

Найближчої суботи, 25 листопада, "Ураган" чекає в гості лідера Екстра-ліги - хмельницький "Сокіл".

"Ураган" (Івано-Франківськ) – "Сокіл" (Хмельницький)

25 листопада 2017 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання – 12.00. 

Арбітри: Л. Жиронкін (Луганськ), М. Подраний (Житомир), П. Липецький (Івано-Франківськ)

Хронометрист: М. Гудима (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

Пряма трансляція

Або "Ураган" переможе і зможе посунути когось зі своїх конкурентів за місце у плей-офф, або "Сокіл" ще більше зміцнить своє лідерство. Звичайно, можна сказати, що є і третій варіант – нічия. Однак, навряд чи обидві команди будуть згодні на цей результат.

Обом колективам потрібна перемога. Особливо "Урагану". Гра вдома проти лідера Екстра-ліги – це особливий стимул. А для "Урагану" і його нинішньому стані – тим більше. Тому, для підопічних Максима Павленка ця гра стане викликом, а для самого наставника "драконів" - можливістю довести випадковість поразки у Запоріжжі, коли три очки, здавалося, вже були у кишені.

Про "Сокіл" у цьому контексті, мабуть, варто сказати те, що у підопічних Романа Ковальчика, на відміну від їх візаві, наразі немає такої відповідальності за результат. Тому, психологічно "соколята" будуть більш розкутими. І це, вочевидь, має допомогти гостям у грі проти над мотивованих "драконів".

За матеріалами прес-служби АФУ

Як пройшла підготовка до цього матчу та які очікування від 11 туру чемпіонату України розповіли головний тренер франківців Максим Павленко і гравець "драконів" Петро Шотурма.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Підготовка до матчу пройшла добре, всі розуміємо значення та важливість даного поєдинку, тож налаштовані серйозно і готові дати бій лідеру регулярного чемпіонату. Нам треба покращувати своє турнірне становище. Тиждень провели на повній самовіддачі, усвідомлюємо, що без цього нам не перемогти будь-якого суперника, тим паче "Сокіл". Це - швидкісна команда, до якої готуємося дуже ретельно. Є велике бажання змінити ситуацію, яка є наразі в турнірній таблиці, тому будемо докладати максимум зусиль, щоб перемогти.

- Яка кадрова ситуація в команді і як виглядатимуть ігрові "четвірки"?
Слава Богу, всі в строю, травмованих немає, дискваліфікований тільки Михайло Зварич. Тобто маємо достатньо сильних гравців, які зможуть його замінити. Експериментів на гру не плануємо, остаточний склад "четвірок" визначимо в п’ятницю, безпосередньо на останньому передматчевому тренуванні. Ключові гравці в цих "квартетах" вже є, тому розраховуємо на досвід і на молодість у двох бойових "четвірках". Впевнений, що всі футболісти, які вийдуть на майданчик, докладатимуть всіх зусиль, щоб здобути перемогу.

- Чи знаєте, як знайти підхід до "Сокола"?
Суперник - молода швидкісна команда, тому, насамперед, потрібно виключити можливість швидких атак, контратак. А кожна наша атака повинна завершуватися ударом по воротах. "Сокіл" дуже добре грає при стандартних положеннях, сподіваюсь, що їхні ж стандарти "працювати" не будуть. Ми ретельно переглядали їхні матчі, тому, маю надію, зможемо "виключити" їхні головні козирі.

- Як налаштовуєтесь на друге коло регулярного чемпіонату? Які матчі, на вашу думку, стануть ключовими для "Урагану"?
Для нас кожен матч ключовий, розуміємо, що високі місця в "регулярці" нам вже не посісти, тому завдання - потрапити до плей-офф, пройти перший раунд, щоб говорити про подальші цілі. Працюємо над створенням боєздатного колективу з бійцівськими якостями, чого нам бракувало у першому колі. Впевнений, що в найближчих матчах наша команда зможе не тільки демонструвати гарну гру, а й при цьому вигравати.

Петро ШОТУРМА, гравець "Урагану":
- Всі ми розуміємо, що приймаємо вдома лідера турнірної таблиці, тому налаштовані максимально, готові дати хороший бій "Соколу". Всі гравці мотивовані, тому, думаю, по самовіддачі питань взагалі не буде. Ми гідно зустрінемо цього суперника, і дуже хочемо перемогти.

- Як оцінюєш свою готовність після травми?
Я не тренувався майже два місяці, але на разі почуваю себе значно краще, ніж зокрема, тиждень тому. У відстоках не скажу, але по собі відчуваю, що з кожним днем додаю.

За матеріалами прес-служби НФК "Ураган"


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.