- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Команда Національної гвардії виборола "Кубок Захисників"

07 Грудня 2017 (08:22)

З нагоди Дня Збройних сил України в муніципальному фізкультурно-оздоровчому комплексі м. Івано-Франківська 6 грудня відбувся турнір з футзалу "Кубок Захисників". Організувала захід новостворена Асоціація футболу учасників АТО Івано-Франківської області, а також Івано-Франківська обласна федерація футболу спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області.

Відкрили турнір заступник голови Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб, заступник голови м. Івано-Франківська Олексій Кайда, в.о. начальника управління патрульної поліції Олег Сердюк, заступник начальника головного управління Національної поліції Олег Йосипів, голова Асоціації футболу учасників АТО Андрій Долик, перший заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови ІФФФ Віталій Монастирський, голова Асоціації міні-футболу Івано-Франківської області Ігор Овчар.

Під час урочистої частини відкриття турніру почесні гості звернулися до присутніх із привітаннями та побажаннями успіхів, налаштували їх на перемогу та висловили сподівання, що гравці зможуть показати високий рівень підготовки, розкрити свої футбольні таланти та отримати задоволення від гри, а також побажали усім найголовнішої перемоги, якої наразі потребує наша країна.

У змаганнях взяли участь івано-франківські команди ФК "АТО", Національної поліції, військової частини №1241 Національної гвардії та обласного управління ДСНС. Після жеребкування команди за кубковою системою розіграли головний приз турніру.

У першому півфінальному матчі між командами Національної поліції та Національної гвардії переможця у основний час не було виявлено – 1:1. У серії пенальті більш влучнішими виявилися нацгвардійці – 3:2.

Другий півфінал між командами АТО та ДСНС проходив у рівній, непоступливій боротьбі, але двома влучними "пострілами" надзвичайникам все ж вдалось здолати опір атовців – 2:0.

Фінал видався дуже запеклим та видовищним, команди Національної гвардії та обласної ДСНС ні в чому не поступалися одна одній. Суперники обмінялися голами і далі намагалася забити бодай один м'яч, який міг би стати переможним. Проте рахунок залишився нічийним – 1:1. В бій пішли пенальті. Вдача була на стороні нацгвардійців – 4:3.

Усі команди отримали дипломи за участь та футзальні м'ячі. Переможцям дістався Кубок. Також індивідуальні нагороди були вручені кращим гравцям змагань:

кращий воротар – Михайло Абрамчук (Національна гвардія);

кращий гравець – Олег Базилів (АТО);

кращий бомбардир – Андрій Кицман – 3 м'ячі (ДСНС).

Загалом турнір пройшов на високому рівні, принциповість, зарядженість на боротьбу, непоступливість залишились на футбольному полі, а за його межами царювали єднання, доброзичлива атмосфера, нові контакти, дружні стосунки і народження нових ідей і планів на майбутнє.

Кубок ЗахисниківКубок Захисників
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.