- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Команда АТ Прикарпаттяобленерго – бронзовий призер Чемпіонату з футзалу

11 Грудня 2017 (20:33)

Із 4 по 8 грудня у Житомирі тривав 17-тий Чемпіонат України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній, за результатами якого команда АТ Прикарпаттяобленерго виборола бронзу.

Гравці доклали чималих зусиль на шляху до кубку. У груповому етапі були переможні матчі з Чернігівоблерго (6:0), Харківобленерго (2:0) та нічийна зустріч з Полтаваобленерго (1:1). Вийшовши з групи з першого місця, команда компанії обіграла Сумиобленерго (3:1) у чвертьфіналі, однак поступилася Житомиробленерго (5:1) у півфіналі.

Перемігши у матчі за третє місце команду Херсонобленерго (2:0) прикарпатські енергетики вийшли на третю сходинку п’єдесталу. 
Окрім кубку для команди, особисту відзнаку отримав Михайло Слободян, експедитор складу торгівлі, якого було визнано «Кращим захисником Чемпіонату». До речі, саме Михайло Слободян був найбільш результативним - він забив 5 голів, на другому місці – Микола Ковцун, електромонтер з експлуатації РМ «Коломийський РЕМ» (4 голи), на третьому – Андрій Канюк, охоронник відділу охорони (3 голи), також відзначилися у ворожих воротах Федір Кавінський, інженер служби розподільчих мереж, Андрій Матвієнко, водій АЗ філії «Рогатинський РЕМ» та Ігор Краєвський, майстер ВДЕМ філії «Снятинський РЕМ».

Нагадаємо, цього року у Чемпіонаті у Житомирі представлені 17 команд компаній з усієї України: ПрАТ «ЕК «Житомиробленерго», АТ «Прикарпаттяобленерго», ПрАТ «Кіровоградобленерго», ПрАТ «Рівнеобленерго», АК «Харківобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго», ПрАТ «Київобленерго», ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго», ПрАТ «Львівобленерго», ПрАТ «Чернігівобленерго», ПрАТ «ЕК «Одесаобленерго», ПрАТ «Волиньобленерго», ПАТ «Полтаваобленерго», ПАТ «Cумиобленерго», ПрАТ ЦЕК Дніпро, ПАТ «Хмельницькобленерго».

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.