- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган - Титан (Покровське): анонс кубкового протистояння

11 Січня 2018 (10:29)

Завтра на майданчику манежу КФВ "дракони" проведуться свій перший матч в розіграші Кубка України. До Івано-Франківська завітає лідер Екстра ліги - покровський "Титан". У регулярному чемпіонаті команда Павленка двічі програла супернику. Потрібно брати реванш!

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Титан" (Покровське)

12 січня 2018 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання - 17.00
Арбітри: Жиронкін, Каркаєв (обидва - Київ). Спостерігач арбітражу: Щепанський (Львів).

У чемпіонаті ще збереглися шанси в "Урагану" потрапити в плей-офф. Але тепер не все залежиться від самих "драконів". Навіть перемога над одеситами в очному протистоянні та успішний виїзд до Рівного в заключному турі нічого не гарантують команді Павленка.
Тому особливого значення набуває матч проти "Титану" в Кубку. Так, суперник для "драконів" не зручний, і сезон загалом складається не так, як цього б хотілося. Але на домашні матчі має бути завжди особливе налаштування. До того ж проти лідера регулярного чемпіонату.
До слова, "Титан" у останніх п'яти матчах тричі переміг, здолавши "ХІТ", "ІНБЕВ-НПУ" та "Кардинал-Рівне", та двічі програв (від "Енергії" та "Соколу"). У складі покровської команди виступає Орест Боргун, який з 2012 по 2016 року захищав кольори "Урагану" та "Ураган-2".

Традиційно матчі "Урагану" можна переглянути онлайн.

До слова, вчора вже відбулося три перших матчі 1/8 фіналу національного кубка:
Сокіл (Хмельницький) - Енергія (Львів) - 3:4
Манзана-2 (Київ) - АРПІ (Запоріжжя) - 3:4
Катеринославхліб (Дніпро) - Альтернатива (Київ) - 3:1.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.