- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Гол Петра Шотурми приніс перемогу "Урагану" в матчі Кубка України

12 Січня 2018 (18:48)
Івано-Франківський "Ураган" сьогодні вдало стартував в розіграші Кубка України. "Дракони" завдяки голу Петра Шотурми на майданчику манежу КФВ переграли лідера регулярного чемпіонату покровський "Титан".

Ураган (Івано-Франківськ) - Титан (Покровське) - 1:0 (0:0)
Кубок України. 1/8 фіналу. Перший матч
12 січня, Івано-Франківськ, манеж КФВ.
Попередження: Сімка 28 - Леміш 28
Гол: Шотурма 29

Ураган: Іваняк - Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма - Зеленкевич, Микитюк, Корсун, Цілик.
Титан: Мельник-к - Єрьомін, Мілінький, Леміш, Кожемяка - Шеховцов, Моспан, Ященко, Боргун - Сторожук.
Гол: Шотурма (29).
Попередження: Сімка (28) - Леміш (28).

Господарі одразу позначили свою перевагу, але Мельник, який мав стати головною дійовою особою в цьому матчі, парирував удари Шотурми і Корсуна, а ще один удар останнього прийшовся в штангу. Дивлячись на гру, складно було зрозуміти, яка з команд лідирує в чемпіонаті, а яка йде останньою - "дракони" постійно володіли ініціативою і набагато гостріше діяли в атаці: Сімка, пробиваючи з дальньої дистанції, влучив у поперечину, а Корсун, втікши по лівому флангу на побачення з Мельником, пробив повз дальній кут.
 
"Титан", у складі якого був відсутній дискваліфікований Грицовець, моментів мав менше. Двічі небезпечно бив Боргун (один удар прийшовся вище воріт, а з другим впорався Іваняк), і ще двічі атакував ворота господарів Єрьомін: перший удар-простріл нейтралізувала оборона "Урагану", а після другого м'яч пролетів поруч з "дев'яткою". Під завісу тайму вже Корсун потривожив каркас воріт покровчан, пробивши в штангу, а Цілик, опинившись на ударній позиції метрах в восьми від воріт, свою дуель Мельнику програв, і подумалося, що нефарт, який переслідує "Ураган" впродовж усього сезону, продовжиться і в цьому матчі.
 
 
Початок другого тайму ці підозри тільки зміцнив - по-перше, "Титан" заграв гостріше в атаці, створивши два непоганих моменти (удар Єрьоміна парирував Іваняк, Ященко пробив поруч зі штангою), по-друге, Мельник не тільки справлявся з атаками "драконів" , але і покликав в союзники каркас ще одних воріт в залі КФВ - щільний удар Зварича відбила стійка. І все ж "Урагану" вдалося забити гол, який у підсумку став єдиним в матчі - Сімка віддав на Шотурму, а той, як в кращі роки, проскочив між двома захисниками і пробив повз Мельника - 1:0.
 
До кінця матчу залишалося ще більше десяти хвилин, протягом яких обидві команди створили достатньо моментів для взяття воріт. Але воротарі грали безпомилково - Мельник впорався з двома небезпечними ударами Зеленкевича, а Іваняк виграв дуель у Моспана і не дозволив забити Єрьоміну. У підсумку - перша перемога "Урагану" в офіційному матчі сезону (не рахуючи анульованого виграшу в "Юні-Ламана"), яка вийшла дещо несподіваною, але абсолютно заслуженою. І як мантру, повторимо те, що пишемо практично після кожного кубкового матчу на цій стадії - вся боротьба ще попереду.
 
Коментарі
12. 1 .2018 (20:40) Vitalik
може нарешті почнуть перемагати)

12. 1 .2018 (23:17) Mr. Acid
Ну. рік почали добре...

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.